Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro sportiva 224

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında caglarhepterlikci tarafından paylaşıldı.

1. caglarhepterlikci

caglarhepterlikci Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Selamlar

Aranizda yeni sayilirim, hergun toplamda 5km yolu (2kmsi yokus, cok dik olmasada izmirliler bilir egekent yokusu) gitmek icin bi bisiklet bakiorm, seda bisikletin tavsiyesiyle bu carraro sportive 224 modeline gozum kaydi, sizce performans acisindan istklerimi karsilarmi?

2. Bayrams

Bayrams Yeni Üye

Performans sizin performansınızla doğru orantılıdır. Ancak performansın temelleri bisiklet seçiminde atılır. Kadro boyu size uygun olmalıdır. Bunun ölçmenin en kolay yolu ayaklarınız yere basarken bisiklet üst yatay borusu ( top tube ) ile apış aranızda iki parmak boşluk kalacak bir kadro seçmenizdir. Bisikleti ağırlaştıracak gereksiz donanımlardan kaçının. Uzun süre problem yaşamamak için fren,vites, aynakol ve jant göbeklerinin kaliteli olmasına dikkat edin ( asıl parayı da bunlar tutar zaten ). Shimano Acera dan aşağı bir kalite seçmeyin. Sele yüksekliğini iyi ayarlayın. Seleye oturduğunuzda ayak uçlarınız yere temas etsin yeter. Kolay gelsin.

melih akbaba bunu beğendi.
  3. caglarhepterlikci

caglarhepterlikci Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Bisikleti aldım, alır almazda yine izmir'i bilenler için, karşıyaka tershane'den - egekentin tepesine geldim :) Pek beklediğim kadar zor olmadı, 1saat gibi bi sürede geldim. Gayet güzel bisiklet memnun kaldım.

4. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhabalar, ALTINBAŞAK nickli arkadaş ''carraro sportive kullananlar kulübü'' adlı bir başlık açtı. fotolarımızı ve yorumlarımızı orada paylaşıyoruz. bilgilerinize...hoşçakalın