Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

carraro spark 26 jant 21 vites nasıl bisiklet......

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında serdardem82 tarafından paylaşıldı.

1. serdardem82

serdardem82 Yeni Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar yeni bisiklet almayı düşünüyorum.bugüne kadar marka bisiklet kullanmadım.forumdan edindiğim bilgiler neticesinde carraro da karar kıldım.bu markanın spark modeli hoşuma gitti.ortalama 500 tl bütçe ayırdım.şimdi bu model nasıl sizce.bu arada boyum 1.78 uyum sorunu olurmu?cevaplarınız için şimdiden teşekkürler....

http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=95 ürün bu....

2. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    Benim fikrim bunun yerine 500 tl civarında en azından alüminyum kadro bir bisiklet alabilirsiniz örneğin, ng650-kron xc250 gibi

3. burak koksal

burak koksal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bence öncelikle kullanım alanına göre: sehir bisikleti mi yoksa mtb yanı dağ bisikleti mi almak istediğine karar vermelisin, daha sonra model vs araştırman daha basit hale gelebilir.

4. Erdal Ceylan

Erdal Ceylan Üye

Seviye:
    Ben de bisiklet konusunda cok usta sayilmam ama kisitli bilgilerim dahilinde aluminyum bir bisiklet dusunmeni onerebilirim.

5. serdardem82

serdardem82 Yeni Üye

Seviye:
    ben kırsal kesimde yaşıyorum.dolayısı ile dağ bisikleti olması lazım...önerileriniz için teşekkürederim.biraz daha araştırma yapsam daha iyi olacak sanırım...

6. serdardem82

serdardem82 Yeni Üye

Seviye:
    kron xc250 güzel bisiklet ama resimlerde küçük görünüyor.inç olayları nedir bunların belirttiğim gibi boy 1.78cm...internetten alabilirim ancak buralarda bulmam imkansız gibi bir şey,onun için bu detay önemli....diğer bir konu ise salcano ng 650 kalite konusunda carraro ve kron a kıyasla nasıl....