Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro Race ve Sedona 701

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında serge mersin tarafından paylaşıldı.

1. serge mersin

serge mersin Üye

Seviye:

2009 model carraro,bu da ilk Mtb muhabbeti. Model durumu biraz karışık bende konu açmıştım daha önce Carraro race disk fren hakkında sorunlar,yardım lütfen! tarz muhabbetler olmuştu.Üzerinde değiştirilmiş bişi yok.Matara tutacağı far,mar felan.

Bu da nişanlımın bisikleti sedona 701 Lady,rengi çok hoşumuza gitti.Bunun da far suluk vs dışında eklenti yok.Daha ilk olaylar olduğu için ihtiyaç doğrultusunda şekillenecektir zaten.

Lastikler bu yolculuktan sonra elek oldu. Bunla ilgili de yardım istedim konu açtım.Yorum ve yardımlarınız bekliyorum.

Mevlüt Canbay ve Sinan Ceylan bunu beğendi.
  2. Emre Akcan

Emre Akcan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    fazla dişli lastik içine bant falan kurtarmayabilir illaki patlar bence zevkini çıkarın :D en imrendiğim tablo çift olarak gezenler

serge mersin bunu beğendi.
  3. serge mersin

serge mersin Üye

Seviye:
    Zevki çıktı da ertei gün canımız çıktı:)Sonraki güne patlatıyor takılan diken bulcaz bi çare :)

4. doğan_69

doğan_69 Kıdemli Üye

Seviye:
    probleminizle ilgili bi konuda başka bi arkadaş internet üzerinden bant sipariş ettiğini falan söylüyodu..ama fazla sağlıklı olcağını düşünmüyorum bence zevkini çıkarmaya devam edin..şahsen geçen esenlerden sirkeciye gidene kadar 2 kere lastik patladı ama olsun:)

serge mersin bunu beğendi.