Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro mu Whistle mi ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Oğulcan Aydin tarafından paylaşıldı.

1. Oğulcan Aydin

Oğulcan Aydin Yeni Üye

Seviye:
    carraro 419 grunge ve whistle 1054 v arasında kaldım aklımda bunlar var bu konularda biraz tecrübesizim daha iyi modeller varsa yardımcı olursanız çok sevinirim..

2. Emrah cevik

Emrah cevik Yeni Üye

Seviye:
    bunların yerine Sedona Borla tavsiye edebilirim kadroları mükemmel

3. esen koç

esen koç Yeni Üye

Seviye:
    evet ayni seyi bende yasadim... sedona 261, whistle 1054, kron xc 500 ve carraro 419 arasinda bayagi gittim geldim.. sedona 261 en ucuz olarak bastirdi.. kron xc 500 denedim hicbir yerde bulamadim (buldugum yerler bana farkli ozellikler sundu guvenemedim).. whistle 1053 ve 1054 arasinda takilip kaldim... en sonunda carraro 419 grunge aldim... fiyat, performans ve estetik olarak cok memnun kaldim.. gerci onunda piyasaya cikis tarihi belli degildi.. gunlerce dukkanlari gezip insanlari bezdirerek tozlu raflar arasinda buldum... ama fiyat performanstan cok memnunum... her zaman aldigim cevap bi 50 tl daha koy bunu al oldu.. sonra baktim sonu yok... paran varsa ve harcamak istiyorsan borla ile basla ama yoksa 1054 veya 419 grunge denk bir secim olur.. yok ona da para vermeyeceksen 261 sedona al derim... bunlardan daha asagisini alma.. bu secimler senin alt limitlerin olsun :) benim tavsiyem budur....