Carraro mu Scott mu

Scudo
Tepki
18
carraro ismi daha hoş :)
whistle dan sonra bence en güzel bisiklet ismi..

ama sordugunuz anlamda yorumum yok

Mutlu Köksal

Satılık Scott Scale LTD CR1
Tepki
224
İsim
Mutlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Toplam 3 saniye kadar düşündüm : Scott :)

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hiç düşünmeden (düşünmek bile gereksiz) sıkat. birde sub alırsan dadından yinmez

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
Düşünmeye bile gerek yok SCOTT

Vedat METİN

Daimi Üye
Tepki
125
Bisiklet
Sedona
2 markanın hangi modeli ? komponentler nasıl ? ağırlıkları nedir? Bunlara dikkat ederek seçiminizi yapmanızı tavsiye ederim.Belkide alacağınız Scott modeli Carraro dan daha ağır ve daha düşük komponetlere sahip olabilir,yada tam terside olabilir.

Ramazan ÇELİMLİ

Aktif Üye
Tepki
34
Kardeşim düşünmene gerek yok marka kalitesi olarak Scott ama 2 markadan birer tane model belirtirsen ona göre de karar verebiliriz ama marka soruyorsan kesinlikle Scott ama Carraro'nun bir modeli Scott'un bir modelinden daha iyi olabilir he sonradan okudum Vedat arkadaşımıza katılıyorum

• Beğen
Tepkiler: Vedat METİN

strongyucel

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Cannondale
Tek fİyat İkİ bİsİklet olarak deĞerlendİrdİĞİnde scott gÜzel kadro zayif donanim olarak - carraro scott a gÖre zayif kadro İyİ donanim olarak karŞimiza Çikacaktir benİm Şahsİ gÖrÜŞÜm saĞlam kadrodan yana olurdu yanİ scott donanimlari zamanla yÜkseltme İmkanin olur

Tepki
7
Kalite işçilik olarak Scott Carraro dan çok üstün, bisikletin üzerindeki donanım fiyatı çok etkiliyor. Donanım her zaman yükseltilebilir ama kadro değiştirmek çok daha fazla maliyetli olur. Bence iyi bir kadro seçersen rahat edersin.

Tepki
19
Teşekkür ederim sadece meraktan sormuştum yani belli bir modele göre de bakmıyorum genel anlamda