Carraro mu, salcano mu?

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Merhabalar, bütçeme göre bu iki marka arasında kaldım. Salcano fiyatları daha ucuz. Sizce düşündüğüm modellere göre 250 tl fark vermeye değer mi. Bu iki markanın kalite olarak çok fazla farkı var mı...

Scudo
Tepki
7
İsim
Ömer GÖZÜBÜYÜK
Bisiklet
Carraro
Bisikleti marka olarak değil de parçalarına göre değerlendirmek gerek bence.

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Peki hocam nasıl değerlendirme yapmam lazım, parça ayrıntılarını bilmiyorum ancak model yazabilirim...

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
1- Carraro sportıve 221 (850tl)

2- Salcano cıty fun 60 V (588 tl)

Bunların arasına az önce şu iki model de eklendi ama

1- Sedaona 300 S (950tl)

2- Kron TX 250 HD (990tl)

Aradaki fiyat farklarına değer mi sizce... Aslında son ikisi bütçemi aşıyor biraz ama...

emre4335

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Bisan
Salcano City sport 40 modelini inceleyin.Önerim odur@mehmet aşkın

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Peki bu biraz daha ağır ve fiyatı daha fazla, salcano cıty fun 60 v den farkı nedir bu fiyat farklılığına neden olan. Bi de bu Salcanolar bana sağlam değil gibi geliyor dayanıklı mıdır acaba sizce..

Şimdi baktım bisiklet konusunda yeniyim çok anlamıyorum. Evet lastiğin markasına kadar farklar var ikisi arasında.

Carraro sportıve 221 ile aynı fiyat oldu şimdi o halde. Ve özellikleri benzer ama çok anlamadığım için biri hidrolik kilitlemeli maşa diğeri maşadan kilitli denmiş, biri michelin lastik diğeri continental, peki kadro kalitesi ve ağırlık olarak hangisi dersiniz bu ikisinden....

önerilen modele yöneldim başka önerisi olan var mı, önerilen modele karşı Carraro sportıve 221 ne diyorsunuz?