Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro Met Key Erkek 21 V

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında can cicioğlu tarafından paylaşıldı.

1. can cicioğlu

can cicioğlu Yeni Üye

Herkese merhaba foruma yeni üye oldum ve biraz araştırma ile herkesin bilgiyi elinden geldiğince paylaştığını fark ettim. Bende yaklşık 3 aydır Bisiklet bakıyorum. Şehir içinde bineceğim arkadaşlar 10-15 km yol yapıyor ara sıra onlarla takılabileceğim bir bisiklet bakarken bu karşıma çıktı satıcı çok övdü ama ben daha evvel bu markayı hiç duyamamıştım ancak buradan biraz araştırabildim.Şehir bisikleti olacağı için arka taşıma selesi şart fakat bu modelin ağırlığı hakkında bilgi sahibi olamadım. Kendi sitelerinde yazmıyor. Öneren kişiyi sormayı o an düşünemdim.600 tl 10 taksit bıraktı. Bu bile benim limitlerimi aşıyor. Görüşlerinizi ona göre yazarsanız sevinirim. Bu arda boyum 175 sanırım 52 lik kadro oluyor. Bu arada Terkking Alley Kadro yazıyor onu da açıklarsanız memnun olurum. Benim sadece duyduğum alimunyum kadro iyi olanıdır. Belki de yanlış bilgi şimdiden teşekkürler arkadaşlar..

2. can cicioğlu

can cicioğlu Yeni Üye

Msjıma cevap veren arkadaş olursa sevinirim bu günlerde o bsikleti almayı planlıyorum veya başka bir bisiklet önerisi limitlrim mesajımda yazıyor.

3. alpdincturk

alpdincturk Yeni Üye

Seviye:
    Bianchi DISCOVERY ERKEK
    sitesinde resmi satışı 1 Peşin (80,00 TL) + 7 Taksit (80,00 TL) Toplam 640,00 TL dır.
    Fiyatlarımıza KDV Dahil--
    Gerçi ikiside aynı fabrikada üretiliyor...Yinede bir bak derim...

4. can cicioğlu

can cicioğlu Yeni Üye

Bianchiye de baktım ama ikisi arasında teknik olarak farkını yazacak olursanız sevinirim.

5. hüseyin özbay

hüseyin özbay Aktif Üye

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    bende carraro shako kullanıyorum.city bike tek kelimeyle fiyatına göre gayet güzel. akıcı ve sağlam şehir içi için tavsiye ederim fakat shako pek bulunmuyor.ikinci el düşünürüm derseniz yardımcı olurum.selamlar.