Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

carraro karbon kadro seti

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında erphan tarafından paylaşıldı.

1. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Kadro 56 diyor abi yine büyük gelecek sana.

3. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    sitede , her boy ölçüde kadro olduğu yazıyor.
    acaba orjinal midir? birde, bendeki grupset ve komponentler uyar mı acaba? bilenlerin yardımlarını rica ediyorum. hiç bir bilgim yok karbon kadro setlerle ilgili, yalnız renkleri hoşuma gitti.

4. Hakan Acar

Hakan Acar XRS 022

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben pek inanmıyorum bu fiyata olduğunu.

5. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    fiyatı doğruymuş, az önce aradım fakat 54 kadro için depoya bakıp döneceğiz dediler, arayan yok hala. kadro+ maşa totalde 1730 gr. mış. doruk bisiklet satıyormuş.

6. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Erphan Bey ürünleri Doruk bisiklet satıyor gayet güvenilir bir dükkandır. İlanlarda olan 991 orcles modelini kullanan tanıdığım var memnun olduğunu söylüyor. Açıkçası bende almayı düşünmüştüm ama bütçem elvermedi. 991 modelini düşünmenizi tavsiye ederim. Ayrıca maşa orijinal 3t değil bildiğim kadarıyla. Ama kullandığını söylediğim arkadaş oldukça sert bisiklet kullanan biridir. Şahsen ben güvenmiştim. Çünkü o adam dayanan bisiklet bana hayli hayli dayanır. Bu kişi o bisikletle Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu nun 3 4 tane etabını bile geçti bisikletle. Ayrıca alacak olduğunuz kadro set e furç takımı dahil değil. Kadro İtalyan tarzı bir kadro dur. Yani compagnolo sistem furç takımı takmanız gerekiyor. 45*45 rulmanlı tam entegre furç takımı almanız gerek. Ayrıca maşa ful karbon olduğu için furç takımını sabitlemek için üst kapak yerine karbon maşa kafa doktoru almanız gerekecek ( 20 25 tl civarı bir ürün) 911 i bilmiyorum ama 991 in sele borusu 31.6 ölçüsünde yani sizdeki salcano dan çıkan sele borusunu kullanamazsınız değiştirmeniz yada adaptör almanız gerek. Ön aktarıcı kelepçeniz de uymayabilir. Onu da değiştirmeniz gerekebilir. Ben güvenip almayı düşünmüştüm ama malum bütçe el vermedi. Karar size kalmış.

7. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    walla senin duacınım desem yeridir kardeşim. sağ olasın. bu kadar zamandır; konular açıyorum, bir çok şey soruyorum, çoğu kardeş, sağ olsunlar, cevap veriyorlar ama, senin yerin bir başka değerli kardeşim :) özelikle dikkat ediyorum: sadece bana değil; yardım, öneri, tavsiye bekleyen her arkadaşa elinden geldiğince uzun uzun, açıklayıcı ve bilgilendirici cevaplar yazıyorsun ki öyle baştan savma değil, ayrıntılı... ben sanırım, 54 boy scott s 30 bir kadro ile değiştireceğim benim canavarı :) inşallah, bakalım, haberin olur, durumdan haberdar ederim illaki...

Ömer KARAN bunu beğendi.
  8. Ahmet Fidancı

Ahmet Fidancı Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR

Adı:
    Ahmet Fidancı
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Carraro Valles 940 kullanıyorum. Onun kadrosuda 1400 TL. Çok memnun olmamın yanısıra ek yerlerindeki karbon kalınlığı 2 mm'yi buluyor ve çok sağlam olduğu için güvenilir hissi veriyor. 911'i görmedim. Carraro pek piyasada rağbet gören bir marka değil ama tek eksisi karbon olmasına rağmen birazcık ağır gibi.

9. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    şimdilik, alü olsun, 54 olsun da , ilerde, teknoloji zaten alabildiğine gelişiyor, karbon bir kadroya geçerim elbet. Allah, sağlık, sıhhat verirse inş...maddi gücüm elverirse...yine de tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, dostlar...

10. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Hakkımdaki iyi düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Eğer insanlara gerçekten sizin dediğiniz kadar yardımcı olabiliyor fayda sağlayabiliyorsam ne mutlu bana. Forumun amacı da yardımlaşmak birbirine destek olmak değil midir zaten? Elbet benimde bilemediklerim beceremediklerim vardır. Ki var da zaten. Ama ortada bildiğim becerebildiğim bir konu varsa ve yardım arayan biri varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
    54 kadro sizin için en ideal kadro boyu olacak. Scott s30 kullandığınız salcano ya yakın bir kadro. Eğer imkanınız varsa Scott kadro yu alıp elinizdeki Salcano nun parçalarıyla toplarsanız on numara bir bisiklet olur bence.

11. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    eywallah. öyle olması için uğraşyorum. ben ticaret yapmak için almadım salcanoyu. hatta ilandan kaldırdım ki yeminle daha bu akşam 3750 tl direkt nakit vermek isteyenler oldu.düşünsenize 1 haftada 1500 tl kazanç ama ilandan çektim bisikleti. niye mi? çünkü, ben içimdeki uhde yi gerçekleştirmek istiyorum. ben bir meta alırken hep iyi ve ucuzu olsun isterim. yanlış anlaşılmasın, yaani f/p olarak en iyisi olsun isterim. umarım hafif ve performans olarak yeterli, yakışıklı bir bisikletim olur :)

12. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Abi şu kadroya bir bak derim acayip yakışıklı bir şey çıkabilir ortaya. :D
    http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-905-kadro-set-doruk-bisiklet-148924779/detay

13. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Berke'cim çok teşekkür ederim kardeşim :) bugün, scott s 30 kadro (54 cm) aldım( sıfır ayarında 500 TL ye). cuma günü kadrolar değişecek, ince ayarları vs. yapılacak, kullanıma hazır hale gelecek. Salcano kadroyu da satacağım. cuma akşamı yeni konu açıp canavarın fotolarını paylaşacağım. ben de çok sabırsızlanıyorum, acaba ortaya nasıl bişi çıkacak ? ;)