Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

carraro ilk bakım

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Enis Avcı tarafından paylaşıldı.

1. Enis Avcı

Enis Avcı Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    arkadaşlar bisikletimi alalı 2 hafta oldu ve 200 km civarı yol yaptım.Jantların akorları ve vites ayarları bozuldu.Vites ayarını kendim yaptım fakat jantlar hala aynı bisikletimi cumartesi günü servise ilk bakımı için götürmek istiyorum ilk bakımda akort ayarlarını yaparlarmı bir de bisikleti yeni aldığım için kurcaladım baya jantları söktüm taktım falan bunları sorun yaparlarmı.ayrıca ilk bakım için bisikleti aldığımız yeremi gideceğiz

2. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bisiklette ürün hatası ve aparat sorununda 1 ay içinde değişme imkanı oluyor diye biliyorum.Bisikleti kurcaladım lafını söylemene gerek yok.Sorun çıktı dersin, 2 hafta çok kısa zaman sayılır.Ücretsiz servis bakımı 2 yıl olması gerekiyor.Garanti belgesiyle herhangi bianchi bayisinde ücretsiz bakım yaptırabilirsin.Akort ayarı aslında pahalı tutmuyor.Tek tekeri 5 tl ye yapıyorlar.

3. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    Bakım akortla ilgilenmez diye tahmin ediyorum çünkü fabrikadan akortlu çıkar. Arkadaşımda carraro 419 vardı ilk ay bakımında akort ayarı yaptırdı kendi cebinden ödedi. Benim bildiğim bu.

4. Enis Avcı

Enis Avcı Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bakımda akortu yapmıyorlarsa başka bir bisikletçide yaptırırsak garanti dışımı kalıyor bisiklet

5. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    söylemeseniz anlamazlar bile yaptırabilirsiniz