Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro Force 520

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Salih Yakşi tarafından paylaşıldı.

1. Salih Yakşi

Salih Yakşi Yeni Üye

Selamün aleyküm arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce carraro force 520 almıştım gayet memnunum ilk başta maşadan kilitli olarak biliyordum ki aldığımda malesef yokmuş sadece süspansiyonu sertliğini arttrımak ve azalmak için yer var hadi dedim burdan azda olsa yırttık yinede faydası olur dedim. Dün ilk dağ turumu yaptım ama hiç faydasınıda göremedim yokuşlarda cidden gücümü yarısını absorbe ediyor az da olsa pişman oldum. Bunun bi yolu varmı değiştirme gibi maşadan yada gidondan ? (beyaz-turuncu)

2. Enis Arslan

Enis Arslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Salihcim Merhaba...Sorunu Maşa degiştirmekle cözersin..Aksi durum söz konusu degil...RL kontrollü Maşa alıcaksın..Eger öneri vs istiyorsan verelim..Bu tür olaya bu sekilde önem veriyorsa saglam Bir Maşa sana SART Dostum

3. Salih Yakşi

Salih Yakşi Yeni Üye

Merhaba... Teşekkür ederim ilgin için... Tabii maşa değiştirmek istiyorum cidden çok önem veriyorum bu bisikleti arazi için aldım yokuş yukarı zararı oluyor bana. Önerilerinizi bekliyorum tabi pek bilgim yok

4. ozhank

ozhank Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hocam selam.
    Değiştirdiniz mi maşayı? Bende de aynı bisiklet var.@salihyaksi

5. leadguitar

leadguitar Yeni Üye

Adı:
    ilker
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    arkadaşlar selam..
    konu geçen sene açılmış ama yinede aktif.
    foruma yeni üye olduğum için yeni konu açamıyorum burdan yazmaya karar verdim.
    carraro force 540 almak istiyordum bende..fakat en son carraro crp 700 dağ bisikletinde karar kıldım aldım
    suntour xcm rl pm 100 kilitli maşa var...gayet güzel.. fakat şehir de daha çok kullandığım için
    bisikleti biraz şehirbisikletine dönüştürmek istiyorum.
    amortisörlü maşadan ,düz maşaya geçmek istiyorum fakat bisikletimde hidrolik disk fren var..
    sorum şu : 26 jant dağ bisikleti için hidrolik disk fren uyumlu düz maşa bulabilirmiyim. ?
    şimdiden teşekürler