Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro Force 500 İle İlk 10 Km

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında volkanyasasin tarafından paylaşıldı.

1. volkanyasasin

volkanyasasin Yeni Üye

Seviye:
    Yaklaşık 3 aydır istediğim bisikleti bugün aldım. Umarım hayırlı bir şekilde kullanmak nasip olur.
    Eskişehirde yaşayanlar daha iyi bilir, sazova bilim kültür parkından çankaya mahallesi arasını.
    Yaklaşık 10 km olmasıyla birlikte çankaya mahallesinin, şahin tepesinin rakımı oldukça yüksektir.
    Sazova'dan Odunpazarı'na yüksek kadansta 10 dakikada gelsem de, Çankayaya varmam 30 dakikayı buldu.
    Öyle ki Şelale Parka yaklaştığım vakit terler şıpır şıpır akıyordu, tabi kondisyonda yok..

Herşeyden öte, bisiklet sürmek bambaşka birşey, bunu bugün daha iyi anladım..
    Toplu taşıma kullansam 40-50 dakikada varacağım mesafeye 30 dakikada ulaştım..
    Herşeyden önce iyi bir spor oldu.. Herkese bol ve güvenli pedallamalar, sevgilerle arkadaşlar..

:nota: :mlk: :utn:

2. biozalp

biozalp Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    hayirli ugurlu olsun, kazasiz belasiz..

3. volkanyasasin

volkanyasasin Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim berk kardeşim, allahım hepimize kazasız sürüşler nasip etsin inşallah..

4. Osman Uygun

Osman Uygun I love 27.5

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bisikleti de görsek fena olmazdı ama :)
    Hayırlı olsun yeni bisikletiniz, bol terler bol kondisyonlar hayırlı pedallamalar ..

• /////////////////// •
    Salcano NG650 V Fren 27,5"

5. Tunahan KORKUT

Tunahan KORKUT Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    şelale parka bende çıktım hemde çelik bisikletimle gerçekende yorucuylu ama bu yorucu sürüş sayesinde gücümün farkına vardım. yanımdaki arkadaşalrım bir ara bisikletini eline alarak sürdüler ama ben o yokuşu hiç bisikletimden inmeden çıktım.

he birde bisikletiniz hayırlı olsun. eskişehirde bisiklet kullanmak güzel ve çok faydası var.

6. volkanyasasin

volkanyasasin Yeni Üye

Seviye:
    Çok teşekkürler efendim, inşallah fotoğraflarını da ekleyebilirim en yakın zamanda :confused:

Hepimize kazasız belasız sürüşler inşallah.. Eskişehirde gerçekten bisiklet kullanmak hoş..
    Mesajımdada belirttiğim gibi Sazova - Odunpazarı arasını sırf bisiklet yollarından geldim zaten..
    Umarım daha da artırır sevgili Büyükerşen ve ekibi bu bisiklet yollarını..

:)

7. Samet K.

Samet K. Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Hayirli olsun arkadasim. Bisiklet hakkinda izlenimlerini de aktarirsan sevinirim.

8. volkanyasasin

volkanyasasin Yeni Üye

Seviye:
    BİSİKLET HAKKINDAKİ İLK İZLENİMLERİM

Benim önceliğim büyük çoğunlukla şehir içi ulaşım, zaman zaman 20-30 kmlik turlar.
    Tabi ileride kondisyon kazandıkça daha da artabilir bu mesafe, o izlenimlerimi de paylaşırım o zaman.

Bisiklet bu haliyle benim için gayet yeterli olacağa benziyor.
    Carraro bu yıl bisikletlerinde 2.bakım vermiyormuş.. (Eskişehir Muratoğlu Bisiklet)
    Ancak oradaki abi, 1 ay sonra tekrar getirmemi, oturmamış ayarları yenileyeceklerini söyledi.
    Carraro 2.bakımı bu yıl vermese de, biz yinede çağırıyoruz dedi.

Şuan için yaklaşık 10 km yol yaptım, sadece 2 ufak sorunla karşılaştım.
    Birisi selenin sallanması (sağ-sol), İkincisi de ayaklığın tekere sürtmesi..
    İkisi de tam olarak sıkılmama durumundan kaynaklanıyor. Onları bugün halledeceğim.

Bunların dışında selenin yarım saatlik kullanım sonrasında kalçamı ağrıtması durumu da var.
    Bu durum selenin sorunu mu bilmiyorum ama belki daha yumuşak ve geniş bir sele daha iyi olabilir.

Samet K. bunu beğendi.
  9. Samet K.

Samet K. Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Sele konusunda sert ve kucuk daha iyi diyorlar ama bilemem, agrilqra gelirsek alisana kadar 2 3 hafta olur sonra gecer.

10. Gökhan Semiz

Gökhan Semiz Doğa, Kamp, Yaban

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız kullanmanızı nasip etsin.

11. volkanyasasin

volkanyasasin Yeni Üye

Seviye:
    Dediğin gibi olabilir samet kardeşim, sanırım yeni olduğum için bu sıkıntıyı yaşıyorum, bakalım zamanla kavrayacağız.

Gökhan'ım çok teşekkür ederim, umarım paylaştıkça daha da bilgileneceğim -z pek çok konuda..
    Önce tedbirimizi alıp, daha sonra allaha emanet etmeliyiz kendimizi :)