Carraro force 320 vs salcano ng 450

skaandemir

Üye
Tepki
2
İsim
kaan
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar geçen hafta bisikletim çalındı. Bisikletsiz bir gün bile geçiremediğimden hemen yeni bir tane almaya karar verdim fakat uzun süredir piyasadan kopuk olduğumdan ve bütçemin çook çok kısıtlı olmasından dolayı karar vermekte bayağı bir zorlandım. Çareyi sizlere sormakta buldum. Şimdi durum şöyle; bütçem sadece bu iki bisiklete yetiyor carraroyu bayağı bir beğendiğim halde 21 vites olması ve tourney vites setine sahip olması beni düşündürdü salcanoda ise ng450 ile ilgili birçok kötü yorum olmasına rağmen 24 vites ve altus sete sahip olması güzel bir artı gibi geldi bana. Sizler ne düşünüyorsunuz ?

Dosyalar

Scudo

Tayfun Sezer

Daimi Üye
Tepki
288
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Bence içinize hangisi daha çok sindi ise onu alın.Sadece 24 vites olduğu için içinizde hep kuşku bırakacak bir birlikteliğe başlamaktansa içinize sinen,daha çok severek aynı yola baş koyacağınız bir yol arkadaşı edinmek daha iyi olur.

skaandemir

Üye
Tepki
2
İsim
kaan
Bisiklet
Salcano
hocam sorun şu ki yorumlar kötü olsada ben bisikleti beğendim ikisininde tipini beğendim. yani tipten dolayı asla pişman olmam ama kullanım olarak hangisi daha iyiyse onu seçeceğim bunun için yardım istiyorum..

• Beğen
Tepkiler: Tayfun Sezer

meiakanze

Daimi Üye
Tepki
160
İsim
Mertcan Sarı
Bisiklet
b'Twin
Şahsen ng450 kullanıyorum başkan gayet rahat ve akıcı

Elbrus

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Atakan
Bisiklet
Carraro
Force 540 kullanıyorum , çok şükür memnunum fiyat olarak pek bir farkı yok 320 yerine 540 tavsiye edebilirim.

hasanwhite26

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
hasan
Bisiklet
Bianchi
speed 8400 9000 bidende bakabilirsinz