Carraro Flexi 121

fde90

Üye
Tepki
6
Arkadaşlar Merhaba;
Bu bisikleti veya bianchi klonunu almak istiyorum.
2'si arasında tercihimi hangisinden yana kullanmalıyım?
Bir de bisiklet katlandığında gidon 2 teker arasında mı kalıyor yoksa 2 tekerin dışında mı?
Bu soruyu sorma nedenim resimlerde 2 teker arasında ama kısa zaman önce alan arkadaşım 2 teker dışında olduğunu belirtiyor.
Saygılarımla...

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU
Scudo

Mesut DOĞRU

Forum Demirbaşı
Tepki
986
İsim
Mesut DOĞRU
Bisiklet
Bianchi
Sn @fde90 her 2 bisiklet de Accel Bisiklet ürünü. Kalite,tasarım,servis hizmeti gibi konularda muhatabınız spesifik olarak Bianchi yahut Carraro olmakla birlikte, temelde Accel Bisiklet oluyor.
Bisiklet katlandığında gidon dışarıda kalıyor. Ancak forumda bir üyemiz, gidon açısının değiştirilebildiğini yazmıştı. Bu sayede gidonun, kullanıcının tercihine göre, içte yahut dışta kalabilmesi sağlanıyormuş.
Esen kalın.

Tepki
32
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar. Ben de kız arkadaşım için aldım, tam sürüş yapmadım bikac kez kapatıp açayım dedim. Gidonu acip kapatma yeri tam kapanmıyor. Ben mi yapamadım bilemedim. Bide arkadaki mıknatıs baya oynuyor. Sıkılmıyor da. Normal midir?

14966909963731595150723.jpg

Folding Man

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
Ygt
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
Arkadaşlar 2 aylık Flexi 121 i mi bugun itirabiryle satıyorum

gbozaci

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Bianchi
@Axu483

Selam Hocam
Ben 2 servise de gösterdim fakat katlama kısmındaki ufak oynamanın normal olduğunu hiç bir sorun yaşatmayacağını söylediler.

Sele olarakta @muratcelen in bisikletinde kullanmış olduğu sele gayet güzel görünüyor, ((link)) kendisi bize bilgi verebilir rahatlık fiyat vs konusunda.

@mutevaziadam

Gördüğüm kadarıyla vidanın altındaki somonu fazla sıkmışsın gibi, gevşetip öyle kapatmayı dener misin ? ilk kurulumda bende aynı şekilde kapatamamıştım.

erkurweb

Üye
Tepki
1
Merhaba bende Bianchi nin 21 Vitesli olanı kırmızı-siyah renkte olanı aldım.Sele çok rahatsız geldi bana . Mıknatıs konusunda bende size hak veriyorum çok zayıf geldi. Bana önerebileceğiniz bir sele varmı uygun fiyatlı.(Bu nasıldır (link)).
Bianchinin rengi carraronun 21V olanından daha güzel.Bendeki renki çok güzel tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU
Tepki
32
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Carraro
@gbozaci denedim ama pek olmadı gibi. Tik diye ses geliyor mu? Oncekinden biraz daha kapandi gibi geldi gerci.

gbozaci

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Bianchi
@mutevaziadam

öndeki mandalı çekip taktığında olması lazımdı aslında, eğer olmuyorsa somonu biraz daha gevşetmeyi deneyebilirsin. Orası katlama kısmı olduğu için tam sıkmayıp vida rahatlıkla dışarı çıkabilmeli. katlanırken engel olmamalı.
bende fazla sıkmışım kapanmıyordu, gevşektikçe kapandığını gördüm.

Tepki
32
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Carraro
@gbozaci heh tamam oldu. Gidonu aşağıya indirince baya sallaniyor tasima esnasında. Bu normal mi peki?

angvil

Üye
Tepki
13
İsim
ibrahim
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
@Mesut DOĞRU
@Mesut DOĞRU

Carraro ve Bianchi aynı firma, bisikletler aynı sayılır. Evet haklısınız. 2017 de mıknatıslı kadro kullanmışlar. Maalesef 2015 te bisikletimi aldığımda bu özellik dahon ve tern gibi markalarda vardı. Ama carraroda yoktu. Şimdi buna da eklenmiş. Aslında carraro flexi 121 ve bianchi folding 21 de çok güzel bisikletler, kesinlikle öneriyorum.

caglaru

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar merhbalar,

Flexi 121'in selesi bildiğiniz gibi çok rahatsız. Hangi seleyi önerirsiniz?

ecuadorm

Üye
Tepki
25
@caglaru
Selle royal sky relaxed yaylı sele öneririm. Bianchi katlanir modelde kullaniyorum. Cok memnunum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

angvil

Üye
Tepki
13
İsim
ibrahim
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
@ygt bike
Fiyatınız nedir ?

caglaru

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
@ecuadorm

Hocam bende ona bakıyorum model olarak yorum yazmanız çok iyi oldu. Biz bir çıkınca 3-4 saat yolda oluyoruz ve artık ağrıdan çok rahatsız olduk. Selle Royal Sky Relaxed modeline bakıyorum, Erdoğanlar Bisiklette 96 lira, hepsiburada da Atak Bisiklet 60 lira, doğa bisiklet 80 lira... bu şekilde gidiyor. Hepsiburada Atak Bisiklet güvenilir mi bilemedim.

Bir de biz bu seleyi aldığımız zaman flexi 121 modeline direkt takabiliyoruz değil mi? Sele borusunu fln değiştirmeye gerek yok?

ecuadorm

Üye
Tepki
25
@caglaru
Sele borusu uygundur. Alttan vidalari gevsetip seleyi takabilirsiniz. Eger daha fonksiyonel bir sele borusu alirsaniz one ve arkaya egim ayari imkaniniz da olur. Mevcut boru egim ayari imkani tanimadigi icin ilk etapta degistirmeyin. Deneyin, ihtiyac duyarsaniz degisim yaparsiniz. Biraz daha arastirin.

Ozceylan bisiklette 45 tl. Arayip stok durumunu sorabilirsiniz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

angvil

Üye
Tepki
13
İsim
ibrahim
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
Arkadaşlar, katlanır bisikletleri arabanın bagaj kapağına takılan aparata takabiliyor muyuz , tecrübe eden var mı ?

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Flexi 121 alinirmi son durum nedir

caglaru

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
@caglaru

Aynen sitesinde dediğiniz gibi 45 lira. Çok teşekkür ederim bilgi için, 2 adet sipariş vereceğim. Dediğiniz gibi ilerleyen zamanda da sele borusuna bakarız.