Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Carraro Daytona 436

Konu, 'İkinci El MTB Bisikleti - Yedek Parça' kısmında egeata123 tarafından paylaşıldı.

1. egeata123

egeata123 Yeni Üye

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlarım abilerim ablalarım kardeşlerim.... Çok severek aldığım bisikletimi acemilik hatamdan dolayı satmak istiyorum kadro boyu büyük geldi bir süre kullanmak istedim fakat bel ve sırt ağrılarından dolayı satmak zorunda kaldım alana hayırlı olsun ilanda her detayı çekmeye çalıştım ufak tefek çizikleri var fakat hiçbir sorunu yoktur şurada ilan detaylarını yazayım :
    ______________________________________________________________________________
    Merhaba arkadaşlar bisikletimi çok severek aldım fakat kadro boyu büyük olduğu için satmak zorundayım hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı lastiklerinin içine bir kat ince iç lastik geçtim bundan dolayı patlama olayı oldukça az oluyor hatta şöyle söylemek gerekirse 2. kat lastiği geçtikten sonra hiç patlamadı nazar değmesin :) ufak bir vites ayarı gerekebilir bunu yapmayı bilmyorsanız bir bisikletçi taş çatlasın 5-6 tl ye yapacaktır onu da fiyattan düşeriz sorun değil. Kadroda ufak tefek çizikler vardır fotoğraflarını çektim. Her hafta zincirlerin temizliği ve bakımı yapılmıştır yağsız katiyen kullanılmamıştır. Yaptığım en uzun yol aralıksız 40 kilometredir toplam mesafesi ise yaklaşık 400 kilometreolup İzmir içinde asfalt yol dışında kullanılmamıştır. Suluk takma aparatı ve ufak bir lamba fotoğraflarda görünmektedir ve yanında verilecektir.
    ÖNCELİĞİM DAHA KÜÇÜK KADROLU (16-17 inch) BİR MTB BİSİKLET İLE TAKAS YAPMAKTIR.
    UFAK BİR PAZARLIK VARDIR.
    İZMİR İÇİ ELDEN TESLİM TERCİHİMDİR YAKIN İLLERDEN İLGİLENENLER OLURSA ORTAK BİR NOKTADA (İZMİR İÇİ) BULUŞULUP TEST SÜRÜŞÜ YAPILIR.
    SON DERECE MEMNUNUM TEK SORUNU KADROSU BANA BÜYÜK GELDİ ORTALAMA 1.75-1.90 ARASI ARKADAŞLAR RAHATLIKLA KULLANABİLİR.
    KADRO V FREN İLE UYUMLUDUR
    GİDONDAN KİLİTLEMELİ SUNTOUR V3 MAŞA MEVCUTTUR
    ÖN AKTARICI SHİMANO ALİVİO

LİNK İÇİN BUYURUN ARKADAŞLAR --->>> BURAYA TIKLA <<<---

FORUMDAN GELEN ARKADAŞLARA UFAK BİR İNDİRİMİM OLABİLİR SAYGILAR İYİ FORUMLAR....

FOTOĞRAFLAR !!!!!!!!!!!!!!!!