Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

carraro daytona 436 ve 800 TL lik bisiklet önerileri

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onur.Tekin tarafından paylaşıldı.

1. Onur.Tekin

Onur.Tekin Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
  2. Deniz Caz

Deniz Caz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    onur bey merhaba bende bisikletimi satıyorum full deore bir bisiklettir o carraonun bütün parçaları deore değil aslında benim bisiklet full deore ama nerdeyse vites kolları ve frenleri yok taş çatlasa 100 TL ye ikisini de halledersiniz yok hidrolik disk olsun derseniz 150 TL ye müthiş bi hidrolik disk 50 lirayada bir vites kolu alırsınız bu bisikletten ucuza gelir yani benim bisiklet 600 TL hidrolik fren alırsanız max 800 TL yapar size v fren olursa max 700 TL yapar buyrn ilanım http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=115120&highlight=

3. Ahmet.KOÇ

Ahmet.KOÇ KOM

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    CRP'lerin fiyatları daha fazla yeni bisikletler oldukları için. Daytona kadro olarak çok beğendiğim bir bisiklet. En son 2011'de üretildi. Ağırlığı biraz fazla, 14.8 kg ama 850-900 Tl vermeye değer.

4. Fuat Kaya

Fuat Kaya Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ben de 1 senedir daytona kullanıyorum.bisiklet performans olarak gayet iyi ön alivio, arka deore vites geçişlerde falan hiçbir sıkıntı yok biskletten memnunum.ama eğer 100 -200 km lik gezi düşünüyorsanız ya ince lastik takmalısınız ya da hibrid biskletlere bakın derim. uzun yolda mtb gerçekten yorucu oluyor. 14,8 kg biraz ağır bir bisiklet. ben de uzun tur düşündüğüm için hibrid bisiklete geçiyorum.850 ye alabilirsen ekipmanlarla birlikte uygun.