Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Carraro Daytona 435v 3x9 Deore XCM RL V MTB (EDİRNE)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında GiciK eRay ADALI tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    SATILIK Carraro Daytona 435v 3x9 Deore XCM RL V MTB (EDİRNE)
    .
    Su an elimde 2si eski toplam 4 adet bisiklet olmasından ve Edirne'ye geri döndüğüm için artık eskisi kadar yerim de vaktim de olmadıgından dolayı bundan sonra çok sık kullanamayacagım Carraro Daytona 435v 3x9 Deore XCM v2 RL V MTB bisikletimi satışa çıkarıyorum..
    .
    Bisiklette mekanik hiç bir sorun yoktur. 3x9 Deore aktarış sistemi ve Gidondan kilitlemeli XCM v2 maşa ve v-fren sistemi vardır. Schwalbe cx comp dış lastik takılmış, arka göbegi bisiklet ilk sahibindeyken acemi mahalle bisikletcisi sebebiyle hasar gördügü icin acera rm70 göbek ile degistirilmiştir. Kadro M boydur, 16" - 17" arasına tekabül eder. Parça listesi asağıda detaylıca verilmiştir.. (bir yerden kopyala-yapıştır degildir, listede okuyup da bisiklette farklısıyla karsılasma ihtimaliniz yoktur.)
    .
    Parça Listesi Şöyledir;
    .
    Kadro:Carraro Daytona 435 alloy light 7005 alu (M Kadro) (hem disk hem v fren uyumlu)
    Maşa: SR Suntour sf10 XCM v2 Remote Lock Gidondan Kilitlemeli (Hem V Hem Disk Uyumlu)
    Göbek: Ön Quando, Arka Shimano FH-RM70
    Lastikler: Schwalbe Cx Comp 26x2.00
    Jant Seti: Carraro Alu 6063 ts etrto 559x19
    Aynakol: Shimano Deore FC-M443 44X32X22
    Ön Aktarıcı: Shimano Deore FD-m590 Dual Pull
    Arka Aktarıcı: Shimano Deore RD-m592sgs Shadow Uzun Bacak
    Ruble: Shimano Deore HG50-9 11-32T Casette
    Fren-Vites Kolları: Shimano Deore SL-m590 3x9
    Fren Bacakları: Shimano Deore BR-m442 V siyah
    Gidon Seti: Carraro Semirised Alu Gidon , Carraro Alu Gidon Bogazı
    Sele Borusu Ve Kelepçesi: Carraro 31.9
    Sele: Selle Royal Mach (Siyah-Beyaz)
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Bisikleti benden önceki sahibi (ilk sahibidir) çok fazla kullanmamış.. Ancak carraro daytona serisinin genel boya hassasiyeti ve depoda saklanma sebebiyle bazı kozmetik kusurlar olmuştur. Bisikleti ilk aldıgımda bunları kendim rötuşladım (satış için yapılan bir hile değil, kendim için yaptıgım bir rötuştur.. öyle olmasaydı rötuşlardan bahsetmezdim). Benim kullanımımda gidona takılan ışık km sayacı vs harici çizik oluşmamıştır.. Binen kişi mekanik hiç bir sıkıntısının olmadıgını farkedecektir..
    .
    Bisiklet zorlu arazi görmemiştir. Maşa kilidi ve RL'si sorunsuz çalışmaktadır. Kilit olması gereken yerde kilitli olması gereken yerde açık kullanılmıştır.. (açık kilitle asfaltta kapalı kilitle toprakta kullanılmamıştır) Bu sebeple kilit de maşa da performansında bir şey kaybetmemiştir. Maşa Kilidinin açılıp-kapatılması hiçbir zaman bisiklet üzerinde iken yapılmamıştır.
    .
    Orijinalinde bulunan CST Lastikler elimdeki Schwalbe'lerle değiştirilmiş ve daha iyi bir yol tutuşu sağlanmıştır.. Lastik kondisyonları iyi durumdadır; hafif ve orta zorlukta arazi ile asfalt yolda kullanıma uygundur.
    .
    Göbek akıcılıkları sorunsuzdur.. Orijinal Quando arka göbek bisiklet ilk sahibindeyken acemi bir mahalle bisikletcisinin kaset rubleyi cevirerek cıkarmaya calısması sonucu hafif yamulmuş oldugundan (hasarlı iken hic kullanılmadı) bisikleti aldıgım gibi fh-rm70 acera göbek ile değiştirdim. Jant örümü ve ayarları Ankara Doğa Bisiklette Muhittin Abi tarafından yapıldı.
    .
    Bakımları düzenli olarak tarafımca yapılmıştır.. En son bakımı geçen hafta yapılmıştır. Vites fren ayarları düzgündür, jantlar akordludur, akıcılıgı cok iyi durumdadır.
    .
    Özetle..
    Ben 174cm boyundayım, 4-5 kez sakin sürüşlerde kullandım (şehiriçi ve ufak toprak yollarda), benden önceki sahibi de çok fazla kullanmamış.. Tur bisikletim de var, MTB ye zaman ayıramadıgım için elden cıkarıyorum.Bisiklet gerçekten akıcı ve mekanik acıdan kusursuzdur..
    .
    .
    .
    Takas... Takas düşünmüyorum.
    .
    Parça Satışı.. Parça Satışı Kesinlikle Olmayacaktır.
    .
    Bisiklet Merkez / EDİRNE de Sokakta Hayat Var - RYS Hotel civarındadır. Kendim de Edirneliyim zaten, kendi evimin önünde kimseye yalan söyleme, kazık atma niyetim yok =) İsteyenler öncesinde haberleşmek kaydıyla gelip gönül rahatlıgıyla bisikleti görebilirler..
    .
    Taksit ve GET İlanı... Masrafı alıcıya ait olmak koşulu ile isteğe göre sahibinden de GET açılabilir. Fakat tercihim elden teslim ve nakit satıştır.
    .
    Kargo... ÖNCELİĞİM EDİRNE'DE ELDEN SATIŞTIR.. Şehir dışı olursa, havale/eft sonrası MNG ya da PTT Kargo ile gönderebilirim, kargo alıcının olacaktır.. Otobüs ile gönderime söförü direkt tanımadıgınız sürece sıcak bakmıyorum.. Edirne içinde sizin adınıza teslim alabilecek biri varsa ona teslim edebilirim. Daha önce belirttiğim gibi Öncelik Elden Teslimdir...
    .
    Fiyatı Belirlerken.. Benzer özelliklerde olan ve aynı sınıfta yer alan bisikletlerin sıfır ve ikinci el fiyatlarını baz aldım.. Sıfırları 1300TL den başlıyor.. İkinci elleri ise 700TL'den.. Yer darlığından ve artık zaman ayıramadıgımdan fiyatı uygun tuttum.. En azından uygun tuttugumu dusunuyorum.. İhtiyaçtan değil, fazlalıktan satılıktır.. Acil ilan degildir..
    .
    Kıyaslama...
    Lütfen Marketlerde satılan 30kg gelen çift amortisörlü çelik yığını bisikletlerle ya da adı bilinen ama amortisörü 1 ayda bozulan, aktarıcıları SIS - Tourney olan, isimsiz çin malı göbekli, plastik fren bacaklı bisikletlerle ya da kozmetik acıdan iyi ancak mekanik acıdan vasat bisikletlerle lütfen kıyaslamaya girmeyiniz..
    .
    .
    FİYAT
    665 TL (Elden Teslim)
    .
    İLETİŞİM
    - +.9.0..5.3.5..6.2.5..2.5..3.5. GSM numarası ile
    - BisikletForum Özel Mesaj ile
    - bisiklet@erayadali.com.tr aracılığı ile
    bana ulaşabilirsiniz.
    .
    ---> Forumdan gelen özel mesajlarda e-posta bildirimim açık..Hızlı dönüş yapabilirim.. Telefona gündüz cevap veremeyebilirim, ancak aradığınızda ulaşamazsanız devamında sms atarsanız uygun olduğumda sizi geri arayabilirim.. İsteyenlere fotoğrafların orijinal hallerini e-posta ile iletebilirim..
    .

2. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    İlan güncelliğini korumaktadır..

3. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    ilan gunceldir..

4. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    İlan 665TL ile günceldir.
    .
    Kadro boyu cm olarak 41-42 cm olarak ölçüldü; (16 inch 40,64cm oldugu göz önüne alınarak) kadro 16-16.5 inch arasına denk gelmektedir..
    Yeni sezon carrarolardaki ya da diğer markalardaki M kadrolar ile karıştırılmaması için tekrar belirtme ihtiyacı duydum..

5. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    İlan 665tl ile günceldir.

6. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    İlan 665tl ile güncelliğini korumaktadır.

7. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    Bisiklet için el sıkışılmıştır, bayram sonu teslim edilecektir. Tüm ilgilenen ve teklif sunan arkadaşlara teşekkür ederim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.