Carraro Crs 620 mi crs 600 mü?

emre.isb

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Kron
Merhaba arkadaşlar yeni bir biliklet almak üzereyim aklımda iki model var carrarodan.
--Carraro CRS 620
Kadro :Alüminyum 1.1/8" Yarı Entegre Maşa Yatağı
Maşa :26" Suntour XCM PM.HLO 100 Kilitli
Jant :26" Carraro Çift Kat Alüminyum 32H Disk
Lastik :26x1.95 53-559 CST siyah
Vites :Shimano Acera
Vites Sayısı :24 Vites
Fren :Shimano Hidrolik Disk BL-M395 ROTOR SM-RT56 Merkezi Kilit
Sele :Selle Royal 2058HRN
Fiyat:1053TL
http://www.bisikletfirsati.com/FB,1072,12,carraro-crs-620-26-jant-bisiklet-2014-model-ucretsiz-kargo-26-jant-carraro.jpg
--Carraro CRS 600
Kadro :Alüminyum 1.1/8" Yarı Entegre Maşa Yatağı
Maşa :26" Suntour XCT MLO V-Fren 100 Kilitli
Jant :26/559x19 Freeway Çift Kat alüminyum 32H
Lastik :26x1.95 53-559 CST siyah
Vites :Shimano Acera
Vites Sayısı :24 Vites
Fren :V-Fren Alüminyum
Sele :Velo VL-1488
Fiyat:830TL
http://www.starbisiklet.com/foto/buyuk/CRS-600-2014.jpg
Siz hangisini önerirsiniz artı eksi yönleri nelerdir.Kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşırlarsa çok iyi olur.

Scudo

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
her sekilde crs 620 daha ustun ama aradaki fiyat farki sadece hd icin degmez, bence crs620'ye yakin olan force 540 alinabilir crs620 ile tek farki shimano yerine tektro hd fren kullaniyor, kendim kullaniyorum memnunum

• Beğen
Tepkiler: emre.isb

furkan k.

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Salcano
son bir haftaya kadar Crs 620 yi kullanıyordum. Crs 600 ile jantlarıda farklıydı sanırım.Crs 600 ü bilmem ama ben 620 den gayet memnundum dayanıklı ve akıcı bir bisiklet piyasada fiyat olarak muadili bisikletlerden kalır yanı olacağını sanmıyorum.Geçen ağustosdan bu yana lastik patlaması gibi olağan sorunlar haricinde bir sorun yaşamadım.Özetlersek ben tavsiye ederim sizi pişman etmeyecektir.

• Beğen

Snr U

Forum Demirbaşı
Tepki
1.229
Bisiklet
Mosso
hocam carraro pişmanlıktan öte birşey değildir başka marka bakmanı öneririm

• Beğen

Faruk ONUK

Daimi Üye
Tepki
56
Arada maşa hidrolik fren ve jant farkı var.Ben verirdim bunlar için aradaki farkı.Bu arada crs 620 pek bulunmuyormuş bayilerde sanırım.Eğer bulabilirsen f/p bisikleti

• Beğen

emre.isb

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Kron
@Soner U.

:( Hocam sizin önermeme sebebiniz nedir acaba daha ayrıntılı bir şekilde aydınlatabilirmisiniz?
Bir de onun ayarında ve fiyatında önerin var mı başk markalardan?

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
carraro markasi genel olarak f/p urunudur, bence soner bey'e olan bir uretim hatasi, cunku cevremde ve forumda cok fazla carraro kullanimi var, benim bisikletci her gun satiyorum diyor, bence alinabilecek bir model ikisi de, alabiliyorsan tabiki hd al, cok farkli bence v frenden, butcenizi yazsaniz bence daha yardimci olunabilir, verdiginiz urunlerin biri 1000+ tl digeri 800

Snr U

Forum Demirbaşı
Tepki
1.229
Bisiklet
Mosso
@emre.isb

hangi bir sorununu yazayım ki hocam daha bugün arka fren diskim %5lik bir eğimden inerken kendiğilinden yamuldu diyeceğim vallahi kimse inanmayacak ayrıca her üründe fabrika hatası olabilir bundan doğal birşey yok ama servisleri bırakın fabrikası bile destek veremiyorsa o markadan uzak durmak gerekiyormuş ben yaşayarak öğrendim ben kimseye tavsiye etmiyorum arkadaşlar alana da karışmam

emre.isb

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Kron
@Berk Ilgar

Hocam sizin tavsiye ettiğiniz iyi bir yer var mı carraro için bir de bütçe max=1000Tl

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@emre.isb

Izmir'de oldugum icin istanbul'da neresi var bilmiyorum, fakat delta bisiklet iyidir, oraya gidebilirsiniz, bi de daha yeni mtb alip (3 ay oldu) biraz pisman olduktan sonra ne tur bir bisiklet istediginizi gozden gecirin derim, asfaltta mtb hamallik cidden. Eger butceniz 3000 tl civari olsaydi cyclocross almanizi onerirdim, aslinda tam benim tarzim bi bisiklet de fiyati tuzlu, eger cok sert araziye girmeyecekseniz tur bisikleti almanizi oneririm, carraro sportive serisine bi bakin derim

emre.isb

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Kron
yorumlarınız için teşekkürler başka kullanan ya da bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa onların düşüncelerini paylaşsa çok iyi olur

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
2013 CRS 600 kullaniyorum her turlu yola girdim beni uzmedi teknik olarak sıkınti yaşatmadi acera arka aktaricisi ve maşası gayet iyi sadece ilerde on vitesi degistirebilirsiniz.

• Beğen

emre.isb

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Kron
@Tolga Çelebi

Teşekkürler nereden ve kaça aldınız acaba bilgi verebilirmsiniz?

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
2013 model 770 lira Star bisiklet ( suadiye ) 10 taksit.

Turhan Atakan

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Kron
620yi şiddetle tavsiye ederim bizzat kullandım ve keşke bunu alsaymışım diye hayıflandığım alettir.Kesinlikle memnun kalırsın

okimya

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Mosso
Izmirde servisi olan bisikletler neler acaba mosso carraro var midir