Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro cr race 032 hakkında tavsiye

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Emrah Kul tarafından paylaşıldı.

1. Emrah Kul

Emrah Kul Yeni Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Merhabalar. Şu an bir şehir bisikleti sahibiyim. Günlük ortalama 35 km'lik bir antremanım var. 1 günde 177 km mesafe aldığım uzun yol tecrübem ve daha düşük km'li tecrübelerim var. Özetle kondüsyonumun iyi olduğunu düşünüyorum. Yol bisikletine çok heves ettim ve bütçem doğrultusunda Carraro Cr Race 032'de karar kıldım. Sizlerin bu bisiklet hakkındaki kıymetli yorumlarını okumayı çok isterim. Bütçem en fazla 1700 TL. Başka bir bisiklet de önerebilirseniz sevinirim.

2. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    hocam illa sıfır mı istiyorsunuz? sıfır olsun takıntınız yoksa 1700e temiz 2.el çok çok iyi yol bisikletleri bulabilirsiniz. carraro cr race 032'nin esamesi okunmaz onların yanında. bi kere carraro'nun daha üst modelleri var dambiez 916 ya da 022 cr race gibi (benim bsikletim bu aynı zamanda), bu iki modeli zaten 1000 lira civarı bulursunuz. cevabınıza göre yardımcı olalım.

3. Emrah Kul

Emrah Kul Yeni Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Üstadım doğuda olduğum için ikinci el bisikletleri görüp alma şansım yok. Kargo geldikten sonra da içime sinmeyen birşey olması durumunda kötü sonuçlarla uğraşmak istemiyorum. Bu sebeple ikinci ele yönelmedim. Bu sebeple sıfır önerisi yaparsanız sevinirim.

4. erhan.d

erhan.d Üye

Seviye:
    Bence sıfır düşünüyorsanız bu bisiklet fiyatına göre güzel bir seçenek. Carraro zaten görüntü olarak harika modeller üretiyor. Bisiklet dünyasında donanımla ilgili olan herşey para ile doğru orantılı. Ancak benim fikrim bu işi keyif ve egzersiz amaçlı yapıyorsanız hoşunuza giden ve bütçenize uyan güzel bir modelde karar kılmak yönünde. Ağırlık, donanımların tek tek niteliği vs. gibi detaylara girince bu iş amatör bir hobi olmaktan çıkıp, karmaşık bir hale gelebiliyor. Sonuçta markalar belli segmentlerde belli bütçelere göre modeller üretiyor. 032 race de giriş seviyesinde amatör, hobi amaçlı bir model ve güzel bir seçenek.

Yalnız belirtmeden geçmeyeyim bir yol bisikletinden eski bisikletinizin konforunu beklemeyin. Size daha iyi bir performans ancak daha sert bir sürüş sunacaktır.

5. Serkan Mıstınoğlu

Serkan Mıstınoğlu Road Runner

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    iyi bisiklettir, alınabilir. uygun fiyatıyla sedona 601 de düşünülebilir. size kalmış

6. adilcan adısanoğlu

adilcan adısanoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye: