Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro CR-Race 012

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Hakan D. tarafından paylaşıldı.

1. Hakan D.

Hakan D. Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    arkadaşlar ilk yol bisikletimi almayı düşünüyorum pek emin olme sindi gibi benim pek bi bilgim yok yol bisikletleriyle sizcasamda bugün bisikletçiyi gezdim ve cr-race 012 içime iyimidir başlangıç için ?

2. Hakan D.

Hakan D. Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Herkese merhaba . mtb bisikletimi satmış bulunmaktayım ve yol bisikletine başlamak istiyorum bugün bisikletçiyi gezdim ve CARRARO CR- RACE 012 içime sindi ama yol bisikletinden pek anlamıyorum siz ne dersiniz ? önerir misiniz başlangıç için ? yoksa benzer fiyatlara daha iyileri varsa onları da söylerseniz sevinirim. hepinize teşekkürler :)

3. Sarper Tuncer

Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    ben o fiyata ikinci el olarak 052 almıştım. eğer sabırla ararsanız size de güzel bir ikinci el bisiklet denk gelebilir. başlangıç bisikleti satın alırken güzel ama satarken çok düşük fiyatlara gidiyor. o yüzden direk ikinci el bişey alıp işten sıyrılın derim ve daha kaliteli donanıma sahip bişey elinize geçmiş olur.

Carraro 032 yol yarış - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 204577506 hatta bunu göstereyim. çizikleri var ama fiyatı da iyi hatta adam rs10 jant seti de veriyor yanında. kadro boyu uyuyorsa bi gidin görün derim.