Carraro cr 032 race (2012)

Tepki
4
Bisiklet
Carraro
Bisiklet 2012 yılının Temmuz ayında alınmıştır. Gidon bandındaki yırtık ve ufak tefek çizikler hariç bir problemi yoktur , temizdir... Kadro Boyu: 56 cm 'dir.
İstanbul 'da Zeytinburnu'nda oturuyorum , İstanbul içine elden teslim edebilirim ,diğer türlü de kargo ile gönderirim.
Fiyatı : 1000 TL (başka bir sitede 1100 liraya ilanı koymuştum ,onu kaldırdım şimdi buraya koyuyorum 1000'e indirdim)
Özellikler:
Kadro : Alüminyum 1.1/8" Entegre Maşa Yatağı
Maşa : 28" yol Tipi Carbon 1.1/8"
Jant : 28/622x15 AIRLINE -4 Çift Kat Alüminyum Beyaz 24H
Lastik : Michelin Dynamic Sport
Vites : Shimano Sora 18 Vites
Fren : Kumpas Fren
Sele : Selle Royal Seta
Arka lastik patladı ve yanları yırtıldı. Decathlon'da gezerken Michelin Dynamic Sport 700x23 kırmızı model lastikleri gördüm ve yaklaşık 3 hafta önce aldım taktım. Ön lastik sağlam olduğu için duruyor. Satın alacak arkadaşa onu da vereceğim ( Schwalbe 700x23C 23-622 Lugano) .
Fotoğraflar önceden çekilmişti ,lastikler değiştikten sonraki 2 fotoğraf da en sonda.... Istenirse başka fotoğraflar çekip de koyabilirim.(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)

Scudo
Tepki
4
Bisiklet
Carraro
Bacak boyumu ölçmedim ama ben rahat kullanıyorum , boyum 1.91 . Bisikleti aldığım zaman satıcı benim için uygun olanın bu olduğunu söylemişti.

Murat Saygin

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Bianchi
@A. ANIL ERBAY

saol hocam daha üst modele geçmeye karar verdim şuan aklımda xrs030 cyc02 var daha karar veremedim

Tepki
4
Bisiklet
Carraro
İlan güncel değildir artık... Kusura bakmayın satmaktan vazgeçtim sanırım... Konuyu kapatabilirsiniz...