Carraro bısıklet

Ömer Özen

Aktif Üye
Tepki
23
ARKADAŞLAR ALAKASI YOK BİLİYORUM AMA ARKADAŞIMIN BİSİKLETİ ÇALINMIŞTIR. ESKİŞEHİR'DE EVİNİN YAKINLARINDA(ZİYAPAŞA CAD.) ÇALINMIŞTIR. LÜTFEN BULAN,GÖREN ARKADAŞIMA ULAŞSIN.
(ARKADAŞIM: ALİ YİĞİT KAYMAK:0554 278 96 44)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Mesut C.

Forum Demirbaşı
Tepki
179
Bisiklet
Merida
Hocam çok geçmiş olsun.:( Olay nasıl oldu. Belki tedbirimizi alırız.:(

Tepki
0
Hadi ya üzüldüm bak bende de bu bisikletten var benimde geçen yıl salcano ng 650 mi çaldılar hergün yollardayım denk gelirse suluğundan tanımaya çalışıcam size ulaşırım.Umarım bulunur.

Ozan Bilir

Üye
Tepki
21
Geçende arkadaşın bisikletini çaldılar. Arkadaş pek önemsemiyordu kilitsiz bırakıyordu -zor geliyormuş beyefendiye- hoş bisiklette çok iyi bir şey değildi ama yeni almıştı. Sonra bir arkadaşı görmüş bisikleti çalan adam kilitlemiş bisikleti.İnşallah bulunur.

Ramazan ÇELİMLİ

Aktif Üye
Tepki
34
Çok geçmiş olsun inaşallah bulunur bisiklet tamam bisikleti anlarım çalıyorlar lan benim kardan adamımdan ne istediler kardan adamı yaptım bide aynı televizyonlarda kardan adam görürsünüz ya hani çizgi filmlerde yuvarlak ne uğraştım bıçakla onu yuvarlak yapmak için anemin doğum günü vardı resim filan çekildik sonra çıktık tam sofra hazırlandı çağırdılar bizi teyzem bakıyordu odamın penceresinden kardan adama arada bir gittik pastaları yedik filan bir geldim bakim dedim lan kardan adam yok la acaba karanlık ya hafif görünmüyor mu herkes baktı yok ayak izlerini gördük 2, 2.5m yüksek duvardan atlayıp çıkmışlar 170boyundaki kardan adamı taşıyıp nasıl indirdilerse bir sürü ayak izi vardı hiç kırmadan indirmişler yok sabah indiğimizde hiç kırık bir şey filan yoktu yani kıyamete yaklaşıyoruz bedava mezar bulsa adam kendini öldürüyor ciddiyim bunda da neyse tekrar geçmiş olsun inşallah bulurlar

Atilla.C

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Çok geçmiş olsun İnşAllah bulunur.

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
@xxramazanknk
Adamlara bak ya kardan adam çalıyorlar.Sizin kardan adama da kayıp ilanı açalım ama o erimiştir ya :D