Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro bısıklet

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Ömer Özen tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Özen

Ömer Özen Aktif Üye

Seviye:
    ARKADAŞLAR ALAKASI YOK BİLİYORUM AMA ARKADAŞIMIN BİSİKLETİ ÇALINMIŞTIR. ESKİŞEHİR'DE EVİNİN YAKINLARINDA(ZİYAPAŞA CAD.) ÇALINMIŞTIR. LÜTFEN BULAN,GÖREN ARKADAŞIMA ULAŞSIN.
    (ARKADAŞIM: ALİ YİĞİT KAYMAK:0554 278 96 44)

2. Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Hocam çok geçmiş olsun.:( Olay nasıl oldu. Belki tedbirimizi alırız.:(

3. gozlemci208

gozlemci208 Yeni Üye

Hadi ya üzüldüm bak bende de bu bisikletten var benimde geçen yıl salcano ng 650 mi çaldılar hergün yollardayım denk gelirse suluğundan tanımaya çalışıcam size ulaşırım.Umarım bulunur.

4. Ozan Bilir

Ozan Bilir Üye

Seviye:
    Geçende arkadaşın bisikletini çaldılar. Arkadaş pek önemsemiyordu kilitsiz bırakıyordu -zor geliyormuş beyefendiye- hoş bisiklette çok iyi bir şey değildi ama yeni almıştı. Sonra bir arkadaşı görmüş bisikleti çalan adam kilitlemiş bisikleti.İnşallah bulunur.

5. Ramazan ÇELİMLİ

Ramazan ÇELİMLİ Aktif Üye

Seviye:
    Çok geçmiş olsun inaşallah bulunur bisiklet tamam bisikleti anlarım çalıyorlar lan benim kardan adamımdan ne istediler kardan adamı yaptım bide aynı televizyonlarda kardan adam görürsünüz ya hani çizgi filmlerde yuvarlak ne uğraştım bıçakla onu yuvarlak yapmak için anemin doğum günü vardı resim filan çekildik sonra çıktık tam sofra hazırlandı çağırdılar bizi teyzem bakıyordu odamın penceresinden kardan adama arada bir gittik pastaları yedik filan bir geldim bakim dedim lan kardan adam yok la acaba karanlık ya hafif görünmüyor mu herkes baktı yok ayak izlerini gördük 2, 2.5m yüksek duvardan atlayıp çıkmışlar 170boyundaki kardan adamı taşıyıp nasıl indirdilerse bir sürü ayak izi vardı hiç kırmadan indirmişler yok sabah indiğimizde hiç kırık bir şey filan yoktu yani kıyamete yaklaşıyoruz bedava mezar bulsa adam kendini öldürüyor ciddiyim bunda da neyse tekrar geçmiş olsun inşallah bulurlar

6. Atilla.C

Atilla.C Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun İnşAllah bulunur.

7. Ömer Özen

Ömer Özen Aktif Üye

Seviye:

Başka bir resim daha ekliyorum.

8. Atıl Güven

Atıl Güven Forum Demirbaşı

Adı:
    Atıl Güven
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:

Adamlara bak ya kardan adam çalıyorlar.Sizin kardan adama da kayıp ilanı açalım ama o erimiştir ya :D