Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro ara modeller hakkında?

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında Baran Saldanlı tarafından paylaşıldı.

1. Baran Saldanlı

Baran Saldanlı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaslar
    uzun zamandır yeni bisiklet arayisindaydim.kendime uygun Carraro h race modelini buldum. Fiyat performans bakımından çok iyiydi.neyse bir bisikletçiye gittim catta h race modeli varmidir yokmudur diye bana 1051 hrace 1052 h race modellerinden hangisini istediğimi sordu bende şaşırdım. Resmi sitesinde böyle bir şey yoktu. Tabi bunuda sordum. Bana bunların ara model olduğunu söyledi. Bisikletin normal h race den pek bı farkı yoktu. Forumda da okudum bu bisikletler toplama falan deniyor. Acaba ne gibi farkı oluyo ikisinin uzerindede birbirlerine neredeyse yakın parçalar var. İkiside bisiklet sonuçta. Neden böyle bir kötüleme var forumda. Toplama olunca kötümü oluyor yani.

2. eerkilinc

eerkilinc Üye

Seviye:

sonuçta resmi sitesinde yok. belkide kendileri kadro yapıp üzerine çıkarma yapıştırmışlardır diye şüphe duymuyormusun. bir araba almaya karar versen örn focus. sonra bayi "bu ara model biraz tipi değişik adıda YOCUS 1051" dese sen sormazmısın bu araba ford un sitesinde yok nereden uydurdunuz diye? daha iyi olsa bile alma derim ben bu terbiyesizliktir.

engin soylu ve Baran Saldanlı bunu beğendi.
  3. CevdetÖZTÜRK

CevdetÖZTÜRK Aktif Üye

Seviye:
    pazarlık yapılıp alınır.

4. mertcan gölge

mertcan gölge Forum Bağımlısı

Seviye:
    bencede pazarlık yapılıp alınır

5. Ali Emrah AYYILDIZ

Ali Emrah AYYILDIZ Aktif Üye

Seviye:
    carraro ve whitle'ların üst grup bisikletlerini bulmak çok zor eğer bulduysanız her modelleri uygun olduğu için kaçırmadan alın derim