Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro 914s d'ambiez

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Berk Özer tarafından paylaşıldı.

1. Berk Özer

Berk Özer Üye

Seviye:
    http://www.carrarobisiklet.com/914s-d-ambienz.aspx

Merhaba arkadaslar uzun ve yoğun bir yıldan sonra sınavlarıda atlattıktan sonra insallah havalarda düzelirse bisiklet sezonunu acıcaz. Yeni sezonla beraber bisikletimi yenilemeyi planlıyorum. Bir miktar birikmiş param var yaz tatili içinde bir otelde iş buldum. Biraz da o şekilde para ayarlayıp önümüzdeki ay bisiklet almayı düşünüyorum. Uzun araştırmalardan sonra isteklerimi tam olarak karşılayan bir bisiklet buldum. Yalnız kafamda bazı soru işaretleri var.
    1-Şu fiyat performans dedikleri şey sanırım ben ondan pek anlamıyorum daha doğrusu benden daha iyi bilenlerin fikirlerini almak istiyorum. Neler düşünüyorsunuz.
    2-Diğer kafamı karıştıranda forumda carraro yla ilgili cok fazla şikayet okudum. Genelde arkadasların eline gecmemiş bisikletler. Bende bu durumdan mağdur olur muyum acaba? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Sorularım bu kadar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.Saygılar :)

2. Burak YAVRU

Burak YAVRU Aktif Üye

Seviye:
    Maalesef bu bisikleti bulabileceğinizi sanmıyorum. Bulursanız zaten görüp alırsınız böylece elinize geçmeme gibi bi probleminizde olmaz. Carraro konusundaa bence harika bir marka ama Türkiye distribitörü Bianchi olunca biraz sıkıntı yaşamış bazı arkadaşlar.

Berk Özer bunu beğendi.
  3. bislet

bislet Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu bisiklete madem talep var o halde neden getirtmiyorlar.Para kazanmakmı istemiyorlar yoksa bu bisiklet gelince ellerindeki diğer bisiletleri satamayacaklarınımı düşünüyorlar.9900 gram olarak ülkemize getirip satan köşeyi dönebilir gibime geliyor.

Berk Özer bunu beğendi.
  4. Berk Özer

Berk Özer Üye

Seviye:
    Yarın bianchi bayisine gidip sorup bilgi alıcam umarım bulurum kaçırılmayacak bir bisiklet. burdan sizlerede bilgi veririm konuştuğum zaman