Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro 476 z race çatlak

Konu, 'Kadrolar' kısmında Candaş Kızıl tarafından paylaşıldı.

1. Candaş Kızıl

Candaş Kızıl Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba bir arkadaşımın Carraro 476 z race bisikleti resimde görüldüğü yerden çatladı.Carraro kadrolar hep böyle midir?

guney_1 ve Hüseyin Muhammed ATALAY bunu beğendi.
  2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    İyi bir kaynak ustası elinden uygun elektrot ve voltaj ile atılan argon kaynağı yaptırırsanız problemsiz kullanabilirsiniz .Çatlak bölgesinden bir kısım boya yanacaktır ona da razı olacaksınız.Kaynak dibinden çatlamış muhtemelen üretim hatası, kaynak atılırken bazı olumsuzluklar olmuş gibi gözüküyor.Genelleme yapabilmek için aynı şekilde çatlayan aynı marka ve model başka kadrolar da görmek lazım, direk markaya yüklenmemek gerekiyor.

guney_1 ve Hüseyin Muhammed ATALAY bunu beğendi.
  3. Mahsus Mahal

Mahsus Mahal Kıdemli Üye

Adı:
    Aydın Bez
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kadronun mutlaka garantisi vardır; ustayla filan uğraşmayın. Salcano'dan aldığım bisikletin lastiği bombe yaptı diye kargoya verdim iki adet yeni lastik yolladılar, Carraro (Acell) mi kadro yenilemeyecek?

4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Ben sanırım eksik yazmışım tabi ki öncelik garanti yöntemini denemek.Eğer garanti dışı derlerse yukarıda yazdıklarım geçerlidir.

Ayrıca Acell geri dönüşü hızlı yapmasına rağmen (müşteri hizmetlerindeki Fatih bey cidden çok hızlı ve ilgili) bu tip durumlarda (yaşadığım bir olaydır) en yakın servise yönlendiriyor o servisteki görevli ne derse o kabul görüyor.Kısaca sevisteki eleman kullanım hatası derse kesinlikle garanti kapsamına girmeyecektir.Benzer durumu Acel ile kadro kulağında yaşamıştım servisteki eleman kullanıcı hatası dedi :) bende (yol bisikletinde) kadro kulağını darbe olmadan vites değiştirerek eğebilirse kendisine 3-5 tane kadro kulağı hediye edeceğimi söyledim çıktım.....