Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro 475 J Race

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Dogukan Artuç tarafından paylaşıldı.

1. Dogukan Artuç

Dogukan Artuç Aktif Üye

Seviye:
    Donanım açısından çok iyi bir bisiklet nasıl bu kadar ucuz olabilir?:eek:
    Gelelim donanıma:cool:
    Fren seti:Shimano Slx
    Jant seti:MAVIC XM 117 w/all.red nipple
    Maşa:Rockshox tora
    Vites kolları:Shimano Slx
    Arka arttırıcı:Shimano Deore XT
    Ön arttırıcı:Shimano Deore
    Ruble:SHIMANO KCSHG50 9-SPEED 11-32
    Aynakol:Shimano Slx
    Sele:Selle Royal setta
    Gidon:Carraro
    Gidon boğazı:Carraro
    Furş takımı:Fsa
    Dış lastik:Schwable blackjack
    İç lastik:?
    Pedal:SHIMANO APDM 520RL
    Sele kelepçesi:Carraro
    Sele borusu:Carraro
    Kadro:CARRARO 475 J RACE

Sıra geldi fiyat ve ağrlığa:D
    Fiyat:1.542TL:eek:
    Ağırlık:12kg
    Piyasada neredeyse bu bisikletle aynı fiyatta olan sedona 761 var 761 den yaklaşık olarak 500gr daha ağır ama komponent olarak çok daha iyi...
    Yorumlarınızı bekliyorum

gokhan erdogan ve Onur Kahraman bunu beğendi.
  2. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    bu bisiklet bianchinin firmasıdır. whistle-bianchi-carraro adamlar satış rekoru yapmak için fiyatı güzel yapmışlar.görmeden birşey demek zor.denemek lazım.bu fiyata süper yani.yeşil bisiklette katoloğu inceledim çok uygundu.

Dogukan Artuç bunu beğendi.
  3. Dogukan Artuç

Dogukan Artuç Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkürler bu gün yeşil bisiklete gidip bakacağım:D
    Bide bunları daha manisada üretmeye başlamamışlar herhalde türkiyede bi bursada var bide yeşil bisiklete gelicek, bide italyan sitesinde aynı bisiklet var:)

4. Okan Bozkurt

Okan Bozkurt Kıdemli Üye

Seviye:
    Donanımı fiyatına göre iyi, acaba kadrolar nasıldır? Ben Cannondale Trail SL 4 almak istiyordum fakat bu carraro lar da kafamı karıştırdı. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

5. Dogukan Artuç

Dogukan Artuç Aktif Üye

Seviye:
    Bu bisikletin kadro ağırlığı 1550gr yeterince iyi:D

6. Kadir KAMACI

Kadir KAMACI Audio Engineer

Adı:
    Kadir KAMACI
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Evet Arkadaşın dediği gibi Bianchinin yan firmasıdır carbon kadrosu çok güzel henüz gelmedi bu serileri çok yakında bize gelecektir tavsiye edebileceğim bir makinedir...

Bülent ÖZER bunu beğendi.
  7. yiğit_kara26

yiğit_kara26 Forum Demirbaşı

Seviye:
    param olsa 1 saniye düşünmezdim çok uygun o kadrosu kötü falan olabilir sadece donanımları bisikletten kat kat pahalı :O

8. alobar

alobar Üye

Seviye:
    Özellikler sanirim Carraro 475 Z Race ait Fiyatsa J nin galiba.

9. yusuf_şahin

yusuf_şahin Aktif Üye

Seviye:
    carraro yeni bir marka ve kendini piyasaya iyi tanıtabilmek açısından reklamı az tutup fiyatları aşağıya çekiyor ve sizlerde bu şekilde reklam yapıyorsunuz hem reklamdan tasarruf hem ucuz ürün satışı kalitesine yorum yapamıyacağım ama güzel birşeye benziyor

10. Metehan Mendi

Metehan Mendi Kıdemli Üye

Seviye:
    Büyük firmaların genelde uyguladığı bir satış politikasıdır bu durum .. Ana markanın yanında daha ucuza farklı bir marka piyasaya sürerek rekabet gücünü artırmayı hedeflerler .. Bu durum biz tüketicinin lehinedir tabii ki ..

11. alobar

alobar Üye

Seviye:
    Eger bu bisiklet bu fiyata satilirsa sedona 781 yerine bunu tercih ederim.Kadroyu begenmezsem satip daha iyi bir kadro almak daha mantikli olur.

12. semir karabulut

semir karabulut Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben bugün aldım ve İstanbul'da yaklaşık 50 km yol yaptım:D Gayet memnun kaldım. Tavsiye edebilirim;) Gerçi bulmak için bayağı bir gezindim ve Tandem Bisiklet'te bir tane vardı, onu da ben aldım.

13. cozay

cozay Yeni Üye

bende bu bisikletten istiyorum... (:)

14. Alper Tezgöçen

Alper Tezgöçen Üye

Seviye:
    Carraro bir yan firma degil kesinlikle. İtalyada 1924 dan beri üretimi olan köklü bi markadır. Bianchiyle anlaşma sonucu ürünlerini Türkiyedede tanıtmak icin fiyatları bu kadar düsürmüslerdir. Yurt dısı fiyatlarının 300 lira civarı assasındadır. Bu sene icin gecerli bi durum bu. Bence kacırmadan alın derim :) Bende 473 h race modelini aldım 3 günde 150 km yol yaptım henuz bir problemi cıkmadı gayet memnunum..

15. Ahmet Turan BABACAN

Ahmet Turan BABACAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Daha önce bursa Aydın Bisiklette incelemiştim Carraro'yu fiyatı ve şık kadrosuyla çok etkilemişti beni. Geçenlerde de yeni bir bisiklet almak isteyen arkadaşıma bu markaya da bakmasını önerdim. 750 tlye Dahoy modelini satın almış ki Deore 9lu sistem ve gidondan lock out ve rebaund ayarlı suntour maşası var üzerinde. Hidrolik disk olanı ise sadece 850 tl imiş.. Dudaklarım bir daha uçukladı. Kadronun esnemezliği de hiç fena değil. En azından sedonalardan çok daha rijit bir kadroya sahip. Yeni bisiklet alacakların şiddetle değerlendirmesi gereken bir fırsat..

Carraro Racer bunu beğendi.
  16. Emre DeNiZ

Emre DeNiZ Üye

Seviye:
    Allah'ım gene aklım mı karışıyo ne yaaaa :D gerçi bu durumda gulmem mi gerekiyo yoksa ağlamam mı bilemiyorum...
    aklımda bianchi troy-giant xtc3 ve belki bi carraro modeli vardı.ne alırsam alıyım babamda yardım alarak alıcam.troyu çok rahat alabilirim.ama giantta babamın epey bi yardımı dokunması gerekiyo.babam bu konuda belki problem çıkartabilir ne gerek var bu kadar pahalı olmasına die.bilemiyorum..neyse carraroyu duşunmeye duşunmeye eleyecek hale gelmiştim.carraro başta beni şu yuzden soğuttu.bi kaç yerde bisikletçilerin kendi kafalarına göre bisikleti toplayıp model yaptıklarını duymuştum.böyle bi durumla karşılaşmamak istediğim içinde pek ilgilenmemiştim.ama sizin böyle yorumlarınızı görunce aklım karışıyo.istanbulda bitane bisikletçi ile göruştum.yaklaşık 1 ay kadar önce.carraro race modeli :D tabi böyle detaylı bir suru race modeli olduğunu bilmiyodum.markaya baktım carraro modele baktım bişeler yazıyodu en belirgin olan race tamam dedim devam ettim :D adam 1250 tl istemişti sanırım.epey bi pazarlık sonucu 1000'e bıraktı adam.ama adamın tipi bi turlu guven vermedi.adam diyo ne zaman alacaksın bende dedim ki yarın da alabilirim 1 ay sonrada.önemli olan karar vermem dedim.adam başladı kaporada kapora yav guveni zedeliyo adamdan alacağım varsada almaktan vaz geçecek oluyorum.belkide beni carrarodan biraz soğutan şey oydu.bilemiyorum.
    ama şunu biliyorum ki carraroya beni tekrar ısındırdınız :)
    ne yapsam ?? :bilmiom: :bilmiom: :bilmiom: :bilmiom:

17. Burak YAVRU

Burak YAVRU Aktif Üye

Seviye:
    Öncelikle Carraronun kendi web sitesine girin ve orada olan modellerin inceleyin. Eğer bisikletçide sitede olmayan bir modelle karşılaşırsanız o model toplamadır. Çünkü ara model dedikleri modelleri web sitelerine koymadılar. Ayrıca fiyatlarda Euro bazında net olarak belirtilmiş web sitesinde. Ben kendim yaklaşık bir aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım henüz. Tavsiye ederim.

Hazar Berkay bunu beğendi.
  18. burak kürkçü

burak kürkçü Üye

Seviye:
    evet 1051 D fln dedikleri modeller bisikletçilerin kendi topladıkları modeller ama ben alırım fiyatı uygun diyosan öyle de yapabilirsin.Ben Carraro 475 J Race aldım memnunum ; )

19. Emre DeNiZ

Emre DeNiZ Üye

Seviye:
    peki bana önerebileceğiniz bianchi troydan parça kalitesi kadro kalitesi hafifliği sağlamlığı bakımından iyi olan fiyatı max 1300 olacak bi model önerebilir misiniz?giant xtc3 u öneren çok arkadaş oldu.ama fiyat bakımından beni zorluyo.muhtemelen onu alamayacağım.carraroda sizin önerdiğiniz bi modeli yada troyu alacağım.ama giantında olma ihtimali duşukte olsa var.sizin önereceğiniz carraro modelini inceledikten sonra duruma göre karar vereceğim inş.

20. mert kayaoğlu

mert kayaoğlu Yeni Üye

merhabalar
    bende dün motis bisikletten carraro 475 j race modelini aldım beklediğimden iyi bir bisiklet çıktı ancak daha sonra shimano APDM520RL bir pedal verildiğini gördüm ancak bana normal bir pedal verildi carraro nun bu modelini alan diğer arkadaşlar da nasıl bir pedal geldiğini yazabilir mi yorumlarınız için teşekkürler