Carraro 435 Daytona V-fren 27 Vİtes

Tepki
4
Merhabalar...
Uzun zamandır forumu takip etmeme rağmen aranıza bu gün katılmak nasip oldu. Başlık metninden de anlaşılacağı üzere CARRARO 435 DAYTONA V-FREN 27 VİTES bisikletini almayı düşünüyorum. Bu bisiklet hakkında tecrübesi olan veya bilgisi olan arkadaşların yardım ve görüşlerini bekliyorum.Şimdiden teşekkürler..

http://www.sundubisiklet.com/userfiles/image/carraro/435_DAYTONA.jpg

Kategori : Dağ Bisikleti
Stok Kodu : B00309
Stok : Yok
Fiyat : 365 euro {Taksitli fiyat seçenekleri için tıklayınız}
Bilgiler:
Kadro MTB ALLOY 7005 15,5"- 16,5"-18.5"-19,5"-21,5"
Maşa SUNTOUR SF10 XCM V2 RL. GİDONDAN KİLİTLİ
Çatal Yatağı INTEGRATED 1.1/8"
Gidon MTB AL. SEMIRISED OS CARRARO
Gidon Boğazı MTB AL H/S OS CARRARO
Fren SHIMANO V-FREN BRM422
Krank Takımı SHIMANO KFCM443 44X32X22
Arka Vites SHIMANO DEORE KRDM592SGS SHADOW
Ön Vites SHIMANO DEORE KFDM590
Vites Kolları SHIMANO DEORE SLM590
Arka Dişli SHIMANO KCSHG50 9-VİTES 11-32
Lastik CST 26X1.95 53-559 SİYAH
Sele Borusu ALLOY CARRARO
Sele SELLE ROYAL MACH
Jant ÇİFT KATLI SİYAH 32 DELİK
Pedal MTB ÇELİK PLS.

• Beğen
Tepkiler: Hugo Ramirez
Scudo
Tepki
0
ben de bu bisikleti almayı düşünüyorum. yardımcı olabilecek arkadaşlar yorum yapmanızı rica ederiz.

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Bende bu bisikleti düşünüyordum sedona 741 almaya karar verdim

Tepki
35
Bir hafta once carraro 473 h race modelini aldım ve gayet memnunum. carraro cok eski bir bisiklet üreticisi ve bir italyan markası.. turkiye piyasasına yeni girdigi icin fiyatları cok uygun.. marka konusunda kafanızda bir soru isareti olmasın ki bianchinin guvencesi altında satılıyor.. Bence bu bisikleti kacırma :)

• Beğen
Tepkiler: Coşkun Coşkun
Tepki
34
Bisiklet
Giant
Ben ilk Carraro 435 V break alan kişiyim forumda. Gayet kaliteli, donanımı ve aksamları bu fiyata göre gayet uygun bir seçim. Müthiş bisikler diyebilirim. 1926'dan bu yana seçkin bir italyan markası. Bence bu fiyatlara başka bisikletlere bakma derim.

Maşa üstündeki gidon kilit kapakçığını düşürmüştüm ben. Bugün Bianchi yetkilileri Manisa'dan aradı ve adresimi alıp hemen göndereceklerini söyledi. Servis konusunda bianchi garantisi altında. Yani 4 4'lük bir bisiklet.

Ayrıca 435 Alacaksanız siyah almanızı tavsiye ederim. 435 çıkış rengi çünkü. Beyazda güzel ama bence bu modelde pek gözalıcı durmuyor.

Tepki
4
Bu bisikletlerin kaliteli olduğuna şüphem kalmadı, ama yeni bir sorunla karşı karşıyayım şu an .... Bisikleti bulamıyorum.....

Tepki
4
@Black Winter Day

Yok saçmalamak değil aslında.. Çok biilinmedik olunca ilk bakışta bu şekilde düşünmek normal..

Tepki
34
Bisiklet
Giant
395 Avro Sirkeci İleri Bisiklet'te. Telefon numaraları iletişim bölümünde yazıyor. Cep numarasını aramanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Coşkun Coşkun

eerkilinc

Üye
Tepki
34
ben eskişehirden 3 hafta önce aldım sezgin abinin dediğine göre sipariş yetiştiremiyorlarmış. ödemesini yaptım hala bekliyorum. umarım deyecek beklediğime. 741 in alışı 380 dolar satışı 530 dolar alacak arkadaşların dikkatine.
ben salcano sdr 303, 741 ve carraro 436 v arasında gidip geldim. carraroya karar verdim. sdr kırılıyor dendi. 741 üzerindekilere göre pahalı. 700 e carraro fiyat performans iyi gibi.alın derim seneye bisikletin fiyatı artacak bunlar giriş fiyatlarıymış

• Beğen
Tepkiler: engin soylu
Tepki
1
Carraro sahibi arkadaşım.
Bende Carraro 435 Daytona almayı düşünüyorum.
Şehir ve Dağ performansı olarak nasıl ?
Biraz anlatır mısın ?
Birde fotoğrafların varsa atarsan çok mutlu olurum.
Hayırlı akşamlar :)

Tepki
15
bnde bu biskletin ikinci elini düşünüorum burda bi abi bunun beyazını bana 500 tl istedi ama birde bu bisikleten 2.5 kg daha hafifl sedona 751 var(hangisini tavsiye edersini<z hangisi mantıklı) arka aktarıcısı sram mı şimanomu bilmiorum ama x 7 yazanbi model 150 tl ye almış oda 600 tl istior bendede trek 3900 var bit pazarından 400 tlye almıştım acaba trek bunlarla eşit midir... ayrı bisiklet alıyimi bi ayrı konuda kardeş bnm bubisklete deneyimim var carraroda sana lastiklerini ve ufak deyişikler yapcaksan tav siye ederim çünkü böle çok boğuk gidio biraz pazisyonu bozuk bana bi mesajınızı hor görmeyin östadlar iyi forumlar :D