Carraro 419 almak istiyorum...

sercansekkin

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
Carraro 419 grunge (link) almayı düşünüyorum. Bunun için Sirkeci'deki İLERİ BİSİKLET mağazasına gideceğim. Aynı mağazadan Temmuz ayında 700 tl ye Bianchi Toledo almıştım. Çok memnumdun toledodan ama ne yazık ki bisikletimi çaldılar. Bisiklet benim için hem el ayak hem de vazgeçilmez bir keyif... İLERİ BİSİKLET ve Carraro 419 modeli hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum. Kış geldi gibi. Fiyatı 668 tl görünüyor. Bisikletin ücretini peşin ödeyeceğim. Umarım iyi bir güzellik yapar fiyatta. Şimdiden değerli fikirleriniz için çok teşekkür ederim.

Scudo

sercansekkin

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
kadıköy'de tam olarak nerede? İlk fiyat buysa eğer pazarlıkla 550 liraya bile alabilirim. Bunu anladım ben mesajınızdan :) mekanik disk kullandım daha önce (Bianchi scorpion-D, Kron xc 250-kron berbat bir bisiklet- ve Bianchi toledo) ve hiç sorun yaşamadım. Sanırım mekanik disklerin en büyük eleştiri sebebi 'ağır' olması. Bu sebeple ve fiyatı da düşünürsek 419 bana daha güzel göründü. Carraro markası ile alakalı sitede olumlu yorumlar var.

Umut Kılınç

Daimi Üye
Tepki
76
(link)
ama öce arayıp kalıp kalmadığını ögrenmen lazım

sercansekkin

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
eyvallah.. önce İLERİ BİSİKLET'e bi uğrayayım bakalım.. Anlaşamazsam ararım burayı. Teşekkürler :)

Tepki
29
Bisiklet
Carraro
Ben de 1 hafta önce İleri bisikletin Kızıltoprak'taki şubesinden Carraro 804 Elite aldım. Çok memnunum hem bisikletten hemde aldığım yerden. Carraro iyi bir marka ve ucuz. Ben almanı tavsiye ederim.

sercansekkin

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
Dağ adamı ve fırat bey :) çok teşekkür ederim bilgiler için. Yani Sirkeci'deki İleri Bisiklet'ten fiyat konusunda ümidim var. Fiyatta güzellik yapacaksa 420 grunge va gönlümde. Ama nedense genel olarak bisiklet kullanıcılarının pek tavsiye ettiği bir şey değil mekanik disk. Benim kullanım amacım dağ bayır ve uzun yol değil. Yağmur çamur olduğu zaman da çok gerekli olursa kullanıcam. Ve şimdiye kadar kullandığım mekanik disklerden hiç şikâyetim olmadı bilâkis çok memnundum. İstanbul'da şimdiye kadar gittiğim en uzak mesafe maslak.. Umarım gönlümdekini hayırlısıysa alırım. Bugün sirkeciye iniyorum bisikleti almak için. Alabilirsem buraya not ve fotoğraf ekleyeceğim inşallah. kazasız pedallar ;)

sercansekkin

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
Neye niyet neye kısmet diye buna diyorlar herhalde :) Yola Carraro 420 grunge almak üzere çıktım. Lâkin Sirkeci'deki İLERİ BİSİKLET'te ne 420 ne de 419 kalmamış. Normalde carraro kataloğunda olmayan Carraro 1203 modelini önerdiler. İnceledim, beğendim bisikleti. 600 liraya da anlaşınca aldım. Umarım hayırlı olur. Fotoğrafını da koyuyorum fikir ve görüşlerinizi bekliyorum. (link)[/URL]

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.978
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun,güle güle bin kazasız belasız inşallah.

sercansekkin

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
Çok teşekkürler cevat bey :) inşallah hayırlı olur...

Sercan Can

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Carraro
Nazar değmesin bisiklet çok güzelmiş. Güle güle kazasız belasız kullanın. Carraro'ya iyice ısınmaya başladım bende alabilirim umarım bu ay içinde.