Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro 417 Turner'i nasıl bilirsiniz arkadaşlar?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Barış BULDUK tarafından paylaşıldı.

1. Barış BULDUK

Barış BULDUK Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba, Carraro 417 Turner bisikleti 475 TL'ye buldum, bisiklet kullanılmamıştır. Sizce o paraya alınabilecek mantıklı bir bisiklet midir?
    Aslında bianchi speed alacaktım, adam normalde bunun fiyatı daha pahalı şimdi kış sezonu diye bu fiyata indirdim deyince biraz aklıma yattı.
    Şehir için 20 kilometre karelik daire içinde bu bisikleti kullanmayı düşünüyorum, ancak geliştirilebilir bir bisiklet istiyorum.
    Başka önerebileceğiniz bir bisiklet var mıdır? Bisikletten anlamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şu an itibariyle bisiklete daha fazla para ayıramıyorum. Ankara'nın yokuşlarını bilirsiniz. Ona göre bir bisiklet midir? Ya da daha uygun bir bisiklet var mıdır? Teşekkür ederim.

2. Barış BULDUK

Barış BULDUK Yeni Üye

Seviye:
    172 cm boyum var ayrıca 75 kilogram ağırlığındayım, bisiklet alüminyum kadro.

3. Canberk Baydar

Canberk Baydar Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bide Salcano Astro 241 SV lere bakmanı Öneririm

4. Barış BULDUK

Barış BULDUK Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim, özellikleri de görünümü de carraro dan daha tatmin edici görünüyor, siz sanırım kullanıcısınız, yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

5. Canberk Baydar

Canberk Baydar Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    valla ben bisikletimden çok memnunum özellik olarakta çoğu özellik Astro 241 de daha iyi
    Örneğin Amortisör olarak Carraro da CH-386 80MM diye hiç duymadığım bir amortisör var Astroda Suntour SF11 XCM V3 Kilitlenebilir ve sertlik ayarlı amortisör var
    Carraroda arka değiştirici SHIMANO ALTUS ARDM310DL Astroda bi üst model olan Acera var
    ön değiştirici olarak Carraro daha iyi Astroda Tourney var Fren Olarak Astro Tektro 837 alüminyum fren var
    Dış Lastik Olarak Astroda Continental Race King 2.2 var Gerçekten çok sağlam bir lastik yani sonuç olarak Astro 241 çok daha iyi bence ama yinede siz bilirsiniz :)

6. Barış BULDUK

Barış BULDUK Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim hocam

7. Canberk Baydar

Canberk Baydar Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    yardımcı olduysam ne mutlu :)