Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro 1012

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Enes AKPINAR tarafından paylaşıldı.

1. Enes AKPINAR

Enes AKPINAR Yeni Üye

Beyler bunu almak istiyorum nasıldır ? Yada onu alma bunu al gibi önerileriniz var mı ?

2. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Carraro Crx 1012 demek mi istedin? Eskişehir'de oturuyorsan, cross city (28'' jant) tur bisikletlerinede bakabilirsin.Eskişehir genelde düzlük tam bisiklet şehri.Mtb asfaltta lastikleri çok kalın, slim lastik takmak lazım.Fakat daha avantajlı.Çünkü dual sport yapabilirsin.Performansıda gayet iyi.Beğendiğin bisikleti almanı tavsiye ederim.Crx 1012 yi beğendiysen al derim.Donanımları iyi bisiklet.Sana tavsiyem bütçene uygun,özellikle senin beğendiğin tüm marka bisikletleri seçerek forumdan anket yapabilirsin.Forumdan bir arkadaşımız İzmir'den katılıyordu. Adını yanlış hatırlamıyorsam Emre'ydi:D.Çok güzel fikir ortaya atmış,tam istatistikçi olacakmış:D.Sen de onun gibi yapabilirsin.Tavsiye üzerine değil, sadece senin beğendiğin bisikletler olması daha iyi olur.Çünkü içine sinmeyen,başkasının tesiri altında alınan bisiklet seni pek memnun etmicektir.Zevkler ve renkler tartışılmaz.

3. Mert SANER

Mert SANER Yeni Üye

Seviye:
    Ben kullanıyorum tavsiye ederim , eğer boyun kısayda yada dağ bisiklettinde kontrolünü arttırmak istiyorsan crx 912 de alabilirsin.(benim bildiğim 912 sadece 17'')