Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro 052 - geotech belgium 4.0

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Nazım Başkurt tarafından paylaşıldı.

1. Nazım Başkurt

Nazım Başkurt Yeni Üye

Adı:
    Nazım
    Bisiklet:
    Dahon
  2. Ahmet AKÇA

Ahmet AKÇA Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bence ilk geotechi seçeneklerden çıkarmalısın,onun yerine sedona 640 koyabilirsin.Eğer nakit almayı düşünüyorsan sedona bayileri %10 indirim yapar yani şu anki kura görede 640, 1980 lira civarı oluyor.640 görsel tasarım sele ve jant seti olarak daha iyi vites ise sora ve tiagra arasında tüm bunları kapatcak kadar bir fark olacağını düşünmüyorum ben olsam 640 ı tercih ederdim.

3. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Carraro tercih edin forumda bu aralar yaygınlaşan bir bisiklet oldu kullananlara ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

4. Burak Fidangül

Burak Fidangül Üye

Adı:
    Burak
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bende bu aralar 052'yi takip ediyorum forumda bir çok konu gördüm bu bisikletle ilgili ve genelde olumlu yorumlar vardı jantlarının falan hemen hemen shimanonun r500 (yanlış hatırlamıyorsam modeli) yakın olduğunu söylemişti bir arkadaşımız bence 1800 liraya alabilirsin bu bisikleti ve kalan bütçenlede kask vs. gibi bir kaç ekipman alabilirsin

5. Barış Özegemen

Barış Özegemen Swim Bike Run

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    carraroyu yakından ınceleme fırsatım oldu donanım acısından ıyı fakat jant setı bes para etmez bence salcano xrs 30 a yonelın derım tıagralı modelı onuda ınceledım bu bısıklete on basar tabı tercıh sızın ...

6. hakan64

hakan64 Bisikletkolik

Adı:
    hakan
    Seviye:
    ben olsam merida ride 90 alırdım. kadro,jant seti daha iyi diye düşünüyorum. 2014 claris in sora dan aşağı kalır yanı yok zaten

7. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Carraro'yu kullandınız mı? Forumda kullanan 3 kişi var hepsine teker teker jantları sordum hepsi gayet memnun.

8. GurkanSamet

GurkanSamet Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bende jantlarından şikayetçi biriyle konuştum iki gün önce,biraz pişman gibiydi.

9. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bu iki bisiklet arasında kesin carraro 052. Ancak yanına başka tercihlerde eklermisiniz derseniz Merida ride 90 ve salcano xrs030 tiagra yı da ekleyebilirsiniz.

ufuk şimşek bunu beğendi.
  10. Barış Özegemen

Barış Özegemen Swim Bike Run

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    az biraz kullandım genel açıdan ınceledığımde bıle fark edılebılecek kadar çin işi o yuzden geri kalan donanımına bır şey demıyorum bısıkletlerımden bırı carrarodur hatta sadece jantını sevmedım dedıgım gıbı salcano xrs30 a yonelmenızı tavsıye ederım ... saygılarımla

11. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ben hali hazırda Carraro'yu kullanan kişilerden bu yorumu aldım.

12. Koray BASKIN

Koray BASKIN Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Berke dostum kendisi ile olan sohbetimizi eklemiş fakat ben yine de yazmak istedim.

Salcano xrs 030 Beyaz kadro sipariş verdim ve hem hatalı kadro boyu geldi hemde çok geç geldi. Beklemeye tahammülüm yokken Carraro 052 modelini gördüm. Zaten aklımdaydı bu bisiklette. İkisini yan yana koyma fırsatı bulunca hemen baktım. Carraro görsel olarak çok daha güzel görünüyor. Ama jant ile ilgili benimde şüphelerim vardı. R500 ü hiç kullanmadım ama Carraro nun üzerindeki jantlar bence hiçte kötü değil hatta ben bayıldım. Gayet akıcı ve sağlamlar. Eğer bu jant ile R500 arasında ciddi bir fark varsa Dura-ace gibi jantlar kendi kendine gidiyor olmalı diye düşünüyorum. Sonuçta yarışçı değilim, haftada 100-150 km arası yol yapmaya çalışıyorum. Kanımca Carraro oldukça başarılı bir bisiklet. Ama benim gibi görselliğe takılmayacak kişiler Salcano yu mutlaka yakından incelemeli derim.