Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Carnitin

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında dort tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dort

dort Aktif Üye

Seviye:
    carnitin arıyorum.capsül şeklinde ve en az 400mg olması tercih sebebidir.

2. dort

dort Aktif Üye

Seviye:
    kimsede yağ yok tabiiki carnitinde yok. belli oldu. gidip mağazadan alacaz artık..

3. NKORHANK

NKORHANK Aktif Üye

Seviye:
    Ben de carnitin kullandım. Karacigere dikkat. Yağ yakmayı sırf carnetine bırakmayın.

4. dort

dort Aktif Üye

Seviye:
    d- carnitine çok tehlikelidir. benim aradığım L- carnitine. bilinen hiç bi yan etkisi yok. çok yüksek dozlar hariç

5. NKORHANK

NKORHANK Aktif Üye

Seviye:
    Carnitin yağ çozülümünü kolaylaştıran bir madde. Bazı organlarımızın yağ depolarına ihtiyacı oluyor fazla kullanımında bu organlarda yağ oranının aşırı düşmesinin zararlı olduğunu düşünüyorum. Zarar konusunda belki anabolizan olması yada olmaması konusunda bir yan etkisi yoktur şeklinde söyleniyordur. Yoksa eminim bildiğimiz suyun da yan etkileri olabilir fazla alındığında.

Azar azar almakta fayda var. Madem yağ yakma savaşı söz konusu benim bu konuda ençok odaklandığım metabolizmanın hızlandırılmasıdır. Çevremdeki arkadaşlara da söylüyorum. Metabolizma hızı biz farketmesekte aslında en çok yap yakan faktör.

Az da olsa spor metabolizmanızı hızlandıracak ve duran bir treni adeta harekete geçirecek. Az yapın ama bir duzenli spor olsun hiç değilse. Carnitini yardımcı olarak alın. Neticeyi hızlandırır.

İyi sürüşler...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.