Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carlos'lu FENERBAHÇE

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında abdullahabdullah tarafından paylaşıldı.

1. abdullahabdullah

abdullahabdullah Forum Bağımlısı

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    haber linki

ROBERTO CARLOS ARTIK KANARYA!

Uzun süren görüşmeler ve haberler artık bitti! 100. yılında şampiyonluk sevinci yaşayan F.Bahçe, yılın transferine imza attı ve Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Brezilyalı Roberto Carlos'u renklerine bağladı. F.Bahçe resmi açıklamayı yaparken, Carlos da ilk açıklamasında, "Şampiyon F.Bahçe" dedi.

ROBERTO CARLOS RESMEN FENERBAHÇE'DE
    Brezilya Milli Takımı ve Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Roberto Carlos artık Fenerbahçe'de! Sarı lacivertli yönetim gecenin geç saatlerinde yaptığı açıklamayla, Roberto Carlos'u transfer ettiklerini duyurdu!

Kulübün resmi sitesinden gecenin geç saatlerinde yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
    Fenerbahçe, Real Madrid'de oynayan Brezilyalı futbolcu Roberto Carlos'u renklerine bağladı. Dün gece geç saatlerde Türkiye'ye gelen menajeri Dino Pasalic ile her konuda anlaşma sağlandığını ve önümüzdeki günlerde oyuncunun Türkiye'ye geleceğini açıklayan asbaşkanlardan Murat Özaydınlı, "Fenerbahçe geleneklerine uygun bir oyuncuyu renklerimize bağladık. Herkesin Başkanımız Aziz Yıldırım'a teşekkür etmesi lazım. Geçmişte sıradan bazı oyuincuları bile konuşurken bir hayli zorlanıyorduk. Ne mutlu ki bugün efsane olmuş oyuncuları bile transfer ederken artık hiç zorlanmıyoruz. Çünkü yaklaşık 2 yıldır bütün ülkelerde Fenerbahçe konuşuluyor. Bu hepimiz için önemli bir hedef. Bu düşünce daha da büyüyecek. Roberto için transfer görüşmemiz 15-20 dakikayı geçmedi. Prensiplerimizi anlattık ve transfer bitti. zaten Dino geç saatlerde Türkiye'ye geldi. Başkanımız ve ben stadyumda yapılan gösterilerin provasını izledik. Daha sonra birlikte yemek yedik ve transfer gerçekleşti. Bu Fenerbahçe camiasının gücüyle oluyor. Bu sinerjiyle oluyor bütün bu transferler" dedi.

FBTV'den yapılan canlı yayınla açıklanan transferde Asbaşkan Murat Özaydınlı, yönetici Neşet Yalçın, Roberto Carlos'un menajeri Dino Pasalic daha sonra yıldız oyuncu Carlos'a telefonla canlı bağlanarak onun görüşlerini aldı.

PASALIC'İN GELİŞİ SİNYALLERİ VERMİŞTİ
    Yaklaşık 4 yıldır Fenerbahçe'nin gündeminde olan Roberto Carlos'un transferi, Brezilyalı yıldızın Real Madrid ile yollarını ayırma kararı almasıyla sona yaklaşmıştı. Hatta Roberto Carlos geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe ile sözleşme imzaladığını açıklamış, ancak kritik bir şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe'de yönetim bunu yalanlamıştı.

Sarı lacivertlilerde dün akşam sürpriz bir gelişme yaşanmış ve Brezilyalı yıldız Roberto Carlos'un Menajeri Dino Pasalic İstanbul'a gelmişti!

ROBERTO CARLOS FBTV'DE
    Roberto Carlos transferi gecenin geç saatlerinde FBTV'den yapılan canlı yayınla sarı lacivertli taraftarlara müjdelendi. Asbaşkanlar Neşet Yalçın ve Murat Özaydınlı ile Roberto Carlos'un Menajeri Dino Pasalic'in katıldığı canlı yayına Roberto Carlos da telefonla bağlandı. Türkçe olarak "En büyük Fenerbahçe, Şampiyon Fenerbahçe" diyen Brezilyalı yıldız futbolcu Fenerbahçe'ye transfer olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Hayırlı olsun.

nuriaktürk bunu beğendi.
  2. deutz

deutz Forum Demirbaşı

Seviye:
    En sevdigim futbolcuyu fener formasiyla gormek pek kotu bir duygu olsada,Turkiye'de gormek hos benim icin...Gonul isterdi ki Galatasaray'da oynasin:rolleyes:

Uğur Taşdemir bunu beğendi.
  3. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    hadi bakalım hayırlı olsun fenere ama bir tek carlosla olacak sey degil avrupa basarısı.

4. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:

100 YILIN TRANSFERİ

ŞAMPİYON FENERBAHÇEE!!!!

İsmail Ağıllı bunu beğendi.
  5. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    35 yaşında güzel bir transfer ..

6. kata

kata Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Fenerbahçeli değilim ama sevindim geldiğine...
    Helal olsun valla...İyi transfer yaptılar.....
    Bakalım uyum sağlayabilecek mi....;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

7. Özgür!

Özgür! Bisikletkolik

Seviye:
    ben hala aldıklarına emin degilim :)
    para var tabi aziz yildirimda neden olmasin??:)

8. Karakartal Platton

Karakartal Platton Forum Bağımlısı

Seviye:
    KESİN! Carlos artık F.Bahçeli!
    Fenerbahçe, Real Madrid'in Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos'u renklerine bağladı. Dün gece geç saatlerde Türkiye'ye gelen menajeri Dino Pasalic ile her konuda anlaşma sağlandığını ve önümüzdeki günlerde oyuncunun Türkiye'ye geleceğini açıklandı. Fenerbahçe TV'de canlı yayınla duyurulan transfer kısa süre içerisinde Avrupa basınında da kendine yer buldu. F.Bahçe'nin Carlos ile 3 yıllık bir sözleşme imzalayacağı da belirtildi.

F.Bahçe Asbaşkanları'ndan Murat Özaydınlı, "Fenerbahçe geleneklerine uygun bir oyuncuyu renklerimize bağladık. Herkesin Başkanımız Aziz Yıldırım'a teşekkür etmesi lazım. Geçmişte sıradan bazı oyuincuları bile konuşurken bir hayli zorlanıyorduk. Ne mutlu ki bugün efsane olmuş oyuncuları bile transfer ederken artık hiç zorlanmıyoruz. Çünkü yaklaşık 2 yıldır bütün ülkelerde Fenerbahçe konuşuluyor. Bu hepimiz için önemli bir hedef. Bu düşünce daha da büyüyecek. Roberto için transfer görüşmemiz 15-20 dakikayı geçmedi.Prensiplerimizi anlattık ve transfer bitti. zaten Dino geç saatlerde Türkiye'ye geldi. Başkanımız ve ben stadyumda yapılan gösterilerin provasını izledik. Daha sonra birlikte yemek yedik ve transfer gerçekleşti.Bu Fenerbahçe camiasının gücüyle oluyor. Bu sinerjiyle oluyor bütün bu transferler" ifadelerini kullandı.

9. Karakartal Platton

Karakartal Platton Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ya abi tamam trasfer güzelde bakalım uyum sağlıyabilecekmi?Türkiye de Carlos şekli yok hangi takım Barcelone,R.Madrid,Sevilla gibi oynuyo İspanya Ligi daha bitmedi Barcelona takımının 72 Real Madrid'in puanı 72 Türkiye de ne zaman oldu böyle ezeli bir rekabet sorarım size.Bence Roberto Carlos Türkiye'ye uyum sağlayamaz ama neyse.Fenerbahçelilere hayırlı olsun diyelim.Başka diyecek hiç bir şey yok.Aynı durum Anelka daydı dünya yıldızı dediler.Adam 34 haftada 7 gol attı.Bakalım Anelka forvetti Carlos defans ayrıca defansta uyum sağlıyacağı bir adamda yok.Real Madrid'de vardı Sergio Ramos keşke Fenerbahçe Carlos'u alırken Ramos'u da alsaydı iyi olurdu. Sadece Carlos'la avrupada başarı bekliyosa daha çok bekler.Carlos forvet değil ki gol atsın.;)

10. abdullahabdullah

abdullahabdullah Forum Bağımlısı

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Carlos mu uyum sağlayacak yoksa bizim uyuşuk elemanlar mı ona uyum sağlayacak. Adam ddiyor ki: 20 yaşında futbolcu gibi koşuyorum. Bacakları gören bilir. Bisikletçi bile olur bundan.

3 yıl kalsa keşke. Tam verim-uyum zamanı elemanlar gönderiliyor.

11. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    şimdi öğrendim valla süper olmuş sevindim bi fenerli olarak
    görücez yeni sezonda napcak...

12. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    e hayırlı olsun ve helal osun dediği transferi yapıyor fenerbahça ban galatasaraylıyım ancak bu transfer krizi yüzünden takıma olan güvenim sarsıldı fenere ve fenerlilere hayırlı olsun

13. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    duyunca şaşırdım valla.bjkli olarak iyi oynamasını istemem :D :D ama genede bu yıl lig güzel geçsede taraftarlar iyi bi futbol şov izleseler.tüm fb camiasına hayırlı olsun..;) ;)

abdullahabdullah bunu beğendi.
  14. deutz

deutz Forum Demirbaşı

Seviye:

Carlos'tan bisikletci olmaz sanki ya,zincir dayanacagini sanmiyorum,bisiklet nazik bir arac ona gore:rolleyes:

15. Pelin

Pelin Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    Carlosun gelmesine sevindim:).Hayırlı olur İnş. Fenerbahçe Cumhuriyetimize :)

16. kıvanç kaynak

kıvanç kaynak Forum Demirbaşı

Seviye:
    uğraştılar uğraştılar sonunda r. carlos aldılar en fanatik bir fenerbahçeli olduğum için bu transferi olumlu olduğunu düşünüyorum.pes5 de r.carlosu forvette koyuyorsdum topu ayaımdan aşıp diğer adama toz yutturup gidip topu alıyordu bence türk olarak en hızlı koşan futbolcu gs den sabri sarıoğlu en iyi türk oyuncu arda turan

17. kıvanç kaynak

kıvanç kaynak Forum Demirbaşı

Seviye:
    bence uyum sağlar ama bu uyum sağlama süreci biraz uzun olabilir

18. bedo

bedo Bisikletkolik

Seviye:
    Fener için iyi bir haber iyi bir transfer :)

19. swunk

swunk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    hadi hayırlısı