cararro 032 race/ salcano xrs 040/bt win triban 5

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Bu 5 bisiklet arasındayım. Bildiğim kadarıyla sora donanımına sahip hepsi ve hepsi çok güzel. 1700/1400/1500 gibi diye biliyorum. Ağırlıkları da aynı 10.25 civarı hepsi. Yardıma ihtiyacım var! bilgili deneyimli üyelerimizden yardım talep ediyorum beni aydınlatmaları için. Bütcem bisiklet fiyatlarından anlaşılmaktadır çok çıkabileceğimi sanmıyorum öğrencilik hali harçlıktan artanlarla. İzmirde hergün yokuş çıkmaktayım cararro sportive 224 kullanıcısıyım turlara giderim diye almıştım ama dizimde sakatlık olduğu için değiştirip gün içinde okula ufak tekef işlere giderken kullanmayı düşünüyorum. Beş bisikletin eksileri artıları nelerdir bana anlatılmasını istiyorym fiyatlaron farklı olması vites sistemi dışındaki donanımlardan kaynaklı olabilir diye düşündğm ama onlardan da pek anlamam. Yardımşarınızı bekliyorum.

Scudo

hüseyingürgah

Aktif Üye
Tepki
104
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Cyclocross
Triban 5 yenilendi eski serisinde sora set varken şu anda 105 takılı ancak fiyatı 3000 birde eski seri De maşanın yarısı karbon yarısı aliminyum
http://www.decathlon.com.tr/btwin-fc-5-yol-bisikleti-id_8221750.html

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Benim bundan haberim yoktu. O zaman bt winni de elemiş oluyorum. Teşekkür ediyorum.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hüseyingürgah

@sarper tuncer

Yanlış bilgi verilmiş Triban 5 ayrı bir model FC 5 ayrı bir model.
Triban 5 halen satışta: (link)

Seçim konusuna gelince, ben Carraro veya Btwin seçerdim. Salcano'nun renklerini beğenmiyorum jantları da diğerlerine göre daha ağır gibi gözüküyor...

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Ek olarak mosso 722 sora ve bianchi slr 500 üde katabilirm aralarında olduğum 5 bisiklet var ve renk olarak cararroyı bemde beğeniyorum ama sırf renkten yürümek istemiyorm

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sarper tuncer

Söylediğin bisikletlerin hepsi aynı seviyede.
Beğendiğini al derim.

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
evet hepsi aynı seviye ama donanım açısından en iyisi hangisi onu merak etmekteyim ben

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sarper tuncer

Ben de donanım açısından aynı olduklarını söyledim zaten. ;)

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
hahaha yanlış anlaşıldım tamam :D hepsi sora ama şimdi dış lastik jant göbekleri jantları falan filan bunlar da önemli değil mi :D bide carraroda patlamaya dayanıklı lastik var diyor hatta sanırm sizin kullandığınız 52 de de aynı lastik var. bu lastik cidden patlamaya dayanıklı mı yoksa fıss mı?

birde yokuş çıkıyorum her gün çıkılır mı bu bisikletlerle?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
triban5 veya cr 032 hangisi aklına yatıyorsa al derim. ek olarak btwin'in kadrosu çatlama, kırılma, boya atmasına karşı ömür boyu garantili. zaten linklerden donanımlarını kıyaslamışsındır.

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
cararro düşünüyorum bende bir değişiklik olmazsa