Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Canyon Ultimate SLX CF 9.0 Pro

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında sonalp tarafından paylaşıldı.

1. sonalp

sonalp Yeni Üye

Seviye:
    Emektar Carraro CR022 yi beklediğimden çabuk satınca ister istemez bisiklet aşkı depreşmeye başladı. Şöyle bir dolaştım ne var ne yok diye, ulu orta güzel parçalar var var olmasına ama alıp binmek içinKoç yada Sabancı olmak lazım. Focus hariçi diğer tüm markalarda fiyatlar şişmişte şişmiş üstüne uygun kadro boyu sıkıntısı olunca kararımı verdim. 4000 € + KDV ye scott foil utegra alacağıma üstüne bir 1000 € daha koyar hem gezer hem de bisikleti alıp gelirim. Kurban bayramı tatillinde frankfurt üzerinden Koblenz e gidip fabrikdan alıp geleceğim. maliyeti yaklaşık 5000 € yu bulacak. Burdaki aç gözlü distrübistorlere ( Focus hariç) vereceğime Almanya tatili yaparım... Bir diğer alternatif ise Focus Cayo Evo 1.0 4000 €.

2. mehmetsarı

mehmetsarı Aktif Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Harika bir bisiklet. Fotoğraflarını görmek isteriz aldıktan sonra, tabiki bir de izlenimlerinizi...

3. Serkan Mıstınoğlu

Serkan Mıstınoğlu Road Runner

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    CR022 raceden 5000 €uroya iyi zıplamışsınız. darısı başıma :D ben okadar çıkamam gibime geliyor. 12.500 lira birazcık fazla :)

4. murat beyaz

murat beyaz Kıdemli Üye

Seviye:
  5. Serkan Mıstınoğlu

Serkan Mıstınoğlu Road Runner

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    valla 2750 eurom olsa direk cervelo s2 alırım :D

6. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Canyon bisikletlerde stok sorunu bulunuyor. Fabrika ile görüşün konuyu önce, o tarihte o bisikleti bulabileceğinizden emin olsun. Sürpriz olmasın daha sonra.

BFOkuru bunu beğendi.
  7. sonalp

sonalp Yeni Üye

Seviye:
    Canyonun üstünde gelen jant, 1650 €, sorun yeterli olup olmaması değil, 2750 bi 1000 € daha eklediğin zaman bu bisikleti alabiliyorsun sorun burda... traji komik. Kadro tartışılır ama rival nere super record nere ?

8. sonalp

sonalp Yeni Üye

Seviye:
    fabrika ile görüşüyorum telefonla, ben bisikleti önce alacağım, sonra teslim almaya gideceğim. Az biraz ıggg mıggg etttiler ama kabul ettiler...

ToffieBoi bunu beğendi.
  9. Güney Tuncer

Güney Tuncer Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Tercihiniz süper.. Hazır 4000 Euro demişken şu 700 küsür gramlık kadrolu ve Sram Red li yeni Cannondale Evo 2 Red 'de aynı fiyat.. Delta bir aralar buna 4500 diyordu şimdi 5500 euro gibi bir rakam yapıştırmış üstüne :) Buradan bişeyler alacak olursam alet budur derken yalan oldu :) Yalnız Avrupa'da halen 4000 euro ve ABD'de ise 4000 USD :) Aslında imkan varsa en güzeli ABD'den almak.

10. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Çok güzel. Ben de bundan bahsediyordum :)

Ek olarak uçak taşıması için bisikletinizi çok düzgün paketleyin. Ağzım yandı benim son uçuşumda...

11. Murat.T

Murat.T Yeni Üye

Seviye:
    Koblenz deneyiminizi aktarır mısınız? Şubat ayında benzer bir alım yapacağım.
    Web sitesinde beğendiğim modellerin bazıları stokta görünüyor, bazıları ise ilerki bir tarihi işaret ediyor.
    Siz nasıl yaptınız, webden online sipariş verip Koblenz'den teslim aldınız değil mi?
    İstediğiniz tarihte bisikletiniz hazır mıydı?
    Bikeguard denen kasasıyla beraber mi aldınız?
    Türkiye'ye yanımda getirince hrehangi bir vergi ödemiyorum değil mi?
    Hatta üste çıkıp tax free yapmaya kalksam? :)

12. btatlidil

btatlidil Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba, ben de aynı şekilde Almanya ziyaretini Canyon ile sonlandırmak istiyorum. Tecrübeniz oldu ise paylaşımınız benim icin de önemli.
    Şimdiden teşekkürler.

13. GökhanRR

GökhanRR Kıdemli Üye

Seviye:
    Azizim biraz bakındım ama net bir şey bulamadım,Koblenz de canyon a gitmek için uçakla hangi şehirde hangi hava limanında inmemiz bizim için en uygun olur ve hava limanından fabrikaya halk otobüsü ile geçebilir miyiz acaba,tecrübeli arkadaşlar aydınlatırlarsa sevinirim.

14. Mert Esgi

Mert Esgi Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Koblenz'e uçaktan ineyim ve direk gideyim derseniz uçuş noktası olarak Frankfurt Havaalanı ya da Köln/Bonn Havaalanını kullanabilirsiniz. İki havaalanının da tren istasyonları vardır. Ordan otomatlardan bilet alıp bir RE ya da RB trenleriyle çok uzun olmayan bir yolculukla Koblenz'e varırsınız. Frankfurt-Koblenz yolculuğu 1 saat 40 dk civarında ve Rhein nehri kıyısından giderek Koblenz'e ulaşması yolculuğu çok daha keyifli hale getiriyor. (1 saat 15 dk süren IC treni de mevcut ama hem fiyat açısından hem de manzara açısından tavsiye etmiyorum) Köln/Bonn-Koblenz ise 1 saat 25 dk sürüyor (yine RE ve RB trenleriyle) Her seçenekte de varacağınız yer Koblenz Hauptbahnhof. Oradan 30 dklık bir yürüyüşle Canyon'a varabilirsiniz. Hauptbahnhof'un hemen önünden otobüs ve taxiye binerek de ulaşmak mümkün. Koblenz Canyon dışında bir çok güzelliğe sahip unutmayın :)

15. GökhanRR

GökhanRR Kıdemli Üye

Seviye:
    Öğrenmek istediğimden çok daha fazlasını yazmışsınız çok teşekkür ederim bilgilendirme için o kadar işime yaradı ki:)

16. Uras Cumhuriyet

Uras Cumhuriyet Aktif Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Ne yaptiniz ? Canavar geldi mi yuvaya.

Telefondan yaziyorum. Hatalar icin ozur dilerim.

no haşhaş no vitamin bunu beğendi.