Canyon Ultimate Al 8.0 Tecrübelerim

Scudo

TontonCocuk

Daimi Üye
Tepki
959
İsim
murat
Bisiklet
Bisan
Bisikletiniz çok güzel. Hayırlı olması dileği ile. Aman apartmana kitlemeyin benim bisikletimi çaldılar apartmandan :D
Kg çok dikkatimi çekti çok hafif. Benim bisikletim 16 17 vardı herhalde 4. kata çıkarmaya zorlanıyordum. Yol bisikletleri bu kadar hafif mi oluyor?

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

TontonCocuk

Daimi Üye
Tepki
959
İsim
murat
Bisiklet
Bisan
@einhander Nasip olur ise ben de bu akşam bisiklet bakmaya gideceğim. Forumu biraz takip ettim ama dikkatimi yeni çekti kilo mevzusu. Yol bisikleti almayı düşünüyorum.

• Beğen

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@osiosborn
Amin. İyi dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim. :)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@TontonCocuk
Teşekkür ederim. Ben bisikletlerimi evde tutuyorum. Evde duvara astım hepsini. Ağırlığı çok iyi. Sürüş ergonomisi çok iyi. Ama parmak arızalı. İşaret parmağından ameliyat olduğum için git gel sadece 8km kullanabildim. İyileşmeyi bekliyorum sabırsızlıkla. :)

• Beğen
Tepkiler: TontonCocuk

TontonCocuk

Daimi Üye
Tepki
959
İsim
murat
Bisiklet
Bisan
@SerkanH bende evde tutacağım bisikletimi. Bugun gittim bir kaç tane baktım bisiklet. Beğendim bir tane. Merida marka yol bisikleti. 52 kadro olurmuş bana. Fiyatı biraz çok geldi ama bir kere alıyoruz dimi :) inşallah 2. bisikletimi almış olacağım. Tek endişem yol bisikletinin beni yokuşlarda zorlayacağı bakalım alayım bende tecrübelerimi paylaşırım sizinle.

TontonCocuk

Daimi Üye
Tepki
959
İsim
murat
Bisiklet
Bisan
bisikleti aldım mağazadan çıktığımda ben ne yaptım dedim. şöyle bir tur atıp düşünmeye karar verdim karıma nasıl açıklayacağım diye. Aldığım yerdeki arkadaşlar baya yardımcı oldu sa ğolsunlar. Vitesleri nasıl kullanacağımı kilitli pedalı nasıl kullanacağımı anlattılar. İlk tecrübem vites geçişlerini hissedemiyorum iyi bişey mi kötü mü anlayamadım :) bir de yokuşlar önde 2 yaprak olduğu için ve ben kilolu olduğum için az zorladı ama biraz kondisyon ile aşacağımı düşünüyorum. Ben de bisiklet aldım diye konu açacaktım ama yeni üye olduğumdan izin vermiyorlar sanırım :)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@TontonCocuk
Hayırlı uğurlu olsun. Kilitli pedal için acele etmeyin. Bence biraz normal pedal kullanın. Alıştıktan sonra kilitli pedala geçersiniz. Eşinize de bisikleti sevdirmeye çalışın. Hayat daha rahat oluyor.

• Beğen
Tepkiler: TontonCocuk

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Konu başlığı yanlış!

Tecrübelerim değil, ''izlenimlerim'' olmalıydı. Geldiğinden beri sadece izliyorsun, daha tecrübe edecek kadar bindiğini göremedik arkadaşım :D

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
@Murat Cömez
Murat görüyorsun değil mi, bahçeye gelmedin, köfte yemedin, o olmadı parmağı, hep bahane hep bahane.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@ilker
Serkan iste neyaparsin, doktor zaten demiste üstüne varmasan saldirmaz diye.:koptum: O yüzden kendi haline birak onu ben öyle yaptim rahatim. Böylece bahanelerindende kurtuldum.

NOT: Buarada selamini aldim, S... hal olur takma kafani.;)

Baki KAYAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.874
Bisiklet
Colnago
Öncelikle hayırlı olsun, güzel bir bisiklet.
Gayet de güzel özetlemişsiniz yol bisikletleri hakkında yanlış bilinenleri
Naçizane tavsiyem yol pedalı kullanmanız olacaktır. Bariz performans farkı hissedeceksiniz, selenin burnu da biraz aşağıda gibi, resim yanıltmış da olabilir beni.
Güle güle kullanın

• Beğen

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Baki KAYAN
Çok teşekkür ederim. Ben bu sekilde yorumlara ihtiyaç duyuyordum. Sele bana da öne eğik geldi ama sürerken çok fark etmedim çünkü sadece 8 km sürebildim. Belki az daha uzun kullansam fark ederdim. Kısmet önümüzdeki hafta sonu olur sanırım. Yol pedalı ve ayakkabı tavsiyesini not aldım. Ben bu sekilde kullanırım diye düşünüyordum ama fark edecekse geçiş yaparım en kısa sürede. @Murat Cömez abi de ayıp etmiş. Bir pedal ile ayakkabı gönderememiş yanında. [emoji2] [emoji12]

• Beğen
Tepkiler: Baki KAYAN