Canyon Kardeşliği

Scudo

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar, kargo parası ile uğraşmak istemediğiniz Kulak, asssaver, suluk/matara vs ihtiyacı olan varsa taşımasını yapabilirim. Bilginize.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@skywagon

Cem abim neler yapmışsın sen böyle. :D Zonda'ları forumda meşhur ettikten sonra, almayan pişman oluyor. Alanlarda çok memnunlar. Güle güle kazasız belasız kullan. :)

skywagon

Daimi Üye
Tepki
464
İsim
Cem Kürkcü
Bisiklet
Canyon
@Erdal YILMAZ
Baş Canyoncumuz, sizlerden çok şeyler öğrendik ve öğrenmeye devam ediyoruz. Zonta lar çok başarılı. + 1 veya 2 km/h garanti ediyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@İlker_Yılmaz

Aksium'ları güzel bir fiyata satıp, yurt dışı seçeneği ile Zonda alınabilir. Ağırlık olarak yaklaşık 250-300 gram civarı fark edecektir. Zonda'lar 110 kg. ya kadar taşıma kapasitesine sahip, jantın akışkanlığı ve kalitesini yazmıyorum, tam bir fiyat+performans ürünüdür.

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
@Erdal YILMAZ
Sunmuş olduğun bilgiler için öncelikle çok teşekkür ederim:harika:...Bende biraz araştırma yapmıştım bu konuda ve Zonda marka jantlar fiyat, kalite, görüntü ve performans açısından gayet iyi gözükmekteler...Kafamda şu anda ilk sırada bu jantlar var ama değişikliği ne zaman yaparım onu bilmiyorum :)

Birde kullanan varmı bilmiyorum Lizard Skin marka siyah gidon bandı almak istiyorum bisiklet üzerindeki beyazlar çok fazla kir tutuyor...Arkadaşlar arasında kullanan varmı ve kaç mm'lik önerirsiniz ? (3,2mm / 2,5mm / 1,8mm)

(link)

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar Selamı iletmek boynumun borcudur. Canyon'un Facebook sorumlusu/müşteri hizmetleri çalışanı sevgili Fabian'dan herkese selam var.

Yardım ettikten sonra teşekkür ediyorum ve sohbet ediyoruz :)
...
"Ben: Thank you Fabian. We love you as Turkish customers! https://www.facebook.com/images/emoji.php/v5/z55/1/16/1f607.png

Fabian: Hi Kerem, really? Do the turkish customers know me? Haha https://www.facebook.com/images/emoji.php/v5/z51/1/16/1f603.png

Ben: Yep, We have a group on our forums as Canyon Riders. We discuss all the topics, issues, helps and we know you https://www.facebook.com/images/emoji.php/v5/z4c/1/16/1f642.png Currently I am buying derailluer to friends as a person who is on vacation in europe https://www.facebook.com/images/emoji.php/v5/z4c/1/16/1f642.png
Thank you for the help! Cheers.

Fabian: haha, that´s crazy. Never thought that someone will remember my name https://www.facebook.com/images/emoji.php/v5/z51/1/16/1f603.png! I love the turkish guys, because they are so friendly and in my football team, I have 9 turkish people as team mates https://www.facebook.com/images/emoji.php/v5/z4c/1/16/1f642.png. Thanks for your feedback! Cheers."

Celeste

Aktif Üye
Tepki
158
İsim
Saruhan Er.
Bisiklet
Bianchi
Beyler&bayanlar yarın sabah 05:30 Erenköy'den çıkış tura katılmak isteyen var mı? Rota konusunda tekliflere açığım :)

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Başlığı bir dürtelim. :)

• Beğen
Tepkiler: mustafa ç

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
Selam Kardeşlik,

Canyondan hala vergi iadesini almaya çalışıyorum. Belgelerin kendilerine ulaşmasından itibaren 2 aydan fazla zaman geçti. sürekli tekrar gönderdiklerini söylüyorlar. Gönderdiklerine dair ne bir dekont ne bir referans gönderiyorlar. Pazartesinden beridir de cevap yazmıyorlar. Bu gün son kez ihtar çekip sosyal medyada her yerde bu yaptıklarını yazacağım...

Bisikletten ne kadar memnunsam müşteri hizmetlerinden de o kadar hoşnutsuzum..

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İbrahim A.

Iban ya da Swift kodlu gönderdiniz mi? Banka hesaplarında gözükmesi gerek.

Faturamın ellerine ulaşmasını takiben, iki hafta içerisinde banka hesabıma yatmıştı.

Bankalar arası iletişimde bir sıkıntı olabilir. Çalıştığınız bankanıza Swift bekleyen işlemlerinizin olup olmadığını da danışabilirsiniz.

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İbrahim A. Öncelikle kolay gelsin. İlk Canyon bisikletimde benzer bir şey yaşadım. Canyon vergi iadesi yaptığını söyledi. Ancak bir türlü hesabıma geçmedi. Ben de göndermediklerini düşündüm ama sonra ortaya çıktı ki para Euro olarak şubeye gelmiş ama o arkadaşlar ne bozdurup hesabıma yatırmış. Ne de bana haber vermişler. Para geri gönderilmek üzereyken bir şekilde haberim oldu ve parayı alabildim. Hesap numarası verdiğin şubeyi bir ara veya ziyaret et.

Kolay gelsin...

• Beğen
Tepkiler: mustafa ç

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@Deniz Baklacı parayı ilk gönderdiklerini söylediklerinde gönderide benzer bir durum vardı, onu tespit ettim ama geç kalmıştım... Sonra her şeyi hallettim, banka şubesi ile sürekli iletişim halindeyim... Sürekli gönderdiklerini iddia ediyorlar, doğrudur, ama banka da diyor ki işlemi takip edebilmemiz için dekont veya referans numunarı versinler, para neredeyse veya yanlışlık neyse bulalım diyor ama canyondan alamıyorum..

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İbrahim A. Kolay gelsin o zaman tekrar. Mail e ancak 2 gün içinde cevap veriyorlar. Beklemesi sıkıntılı bir süreç.

Bu arada geçen Almanya'ya gitmişken ikinci Canyon marka bisikletimi aldım. Geçen hafta iadeli taahhütlü gönderdim belgeleri. İnşallah bu kez de sorun çıkmaz.

20160912_093655.jpg 20160912_110818.jpg 20160913_154932.jpg