''Canyon'' firmasına hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum.

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
@Arkın Şeker

Arkın bey öncelikle bisikletiniz hayırlı olsun. Acaba nasıl bir aksaklık yaşadınız? Ben Almanya adresi verip arkadaşımın misafir olarak kaldığı eve göndermelerini sağlıycam. Daha sonra arkadaşım bisikleti alıp uçakla getirecek. Kendisi almanyada oturma izni olmayan sadece turist olarak orada bulunan birisi olduğundan iade konusunda sıkıntı yaşamayacağımızı ümit ediyorum. Ancak ödemeyi ben buradan yapacağım ve fatura benim adıma olacağı için bir sorun çıkarmı diye merak ediyorum.

@kaslagit54

Bisikletiniz hayirli ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Bende yakin zamanda bi canyon endarance cf 8.0 almayi planliyorum su anda almanya da olan arkadasim alip getirecek insallah, kafama takilan bir kac kucuk puruz var , mesela extradan bi degisiklik talep etmez isek bisiklet fotografta gorulen seleyle mi geliyor? Furc kapagi olan yer acik mi geliyor , orasi icin kapak istedigimizi ozellikle belirtmemiz gerekir mi? Boy konusunda 172 cm boyundayi ic bacak boyum 77 cm canyon xs beden oneriyor aceba xs cokmu kucuk olur s beden mi almaliyim? Bu sorulari cevaplarsaniz cok memnun olurum . Tesekkurler.

Scudo

Ucuncu Emre

Aktif Üye
Tepki
219
İsim
Emre U.
Bisiklet
Cannondale
@kaslagit54 bey, sayenizde ben dahil "canyon"cular ortaya çıktı :) camiada büyük bir kitleyi ayağa kaldırdınız, canyontürkiye diye bir grup açalım bence :) şaka bir yana yazdıklarınız çok yönlendirici oldu. tekrar teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: kaslagit54

kaslagit54

Aktif Üye
Tepki
184
İsim
Aybars
Bisiklet
Canyon
Esenlikler.Teşekkür ederim.Mesajınızı geç gördüm kusuruma bakmayın.Ekstradan bir değişiklik talep ederseniz bunu bildirebilirsiniz. (info@canyon.com) +49 261 40 4000
Türkçe bilen elemanları var.Ben Almanca bilen bir tanıdığım vasıtası ve e-posta yolu ile görüştüm.
1511 Euroluk Karbon bir bisiklet beğenmiştim.1500 Euro'yu geçtiği için tam ödeme yapmayı fakat faturayı 1500 Euro olarak göstermelerini talep etmiştim.(malum gümrük mevzuatı nedeni ile)Bunu usulsüz olarak telakki ettikleri için kabul etmediler.Ayna kolu 3'lüye çevrilmelerini istirham ettim kabul etmediler.
Yanılmıyorsam sizin seçtiğiniz modelde de fizik marka sele kullanıyorlar.Kaliteli bir seledir.Neden değiştirmek istediğinizi tabii ki siz bilirsiniz.Furc kapağı açık geliyor lakin kapatılabileceğini biliyorum.''Orada yaparlar mı?'' sormakta fayda var.
Boyunuza ve iç bacak uzunluğunuza uygun kadroyu buradan öğrenebilirsiniz.
(link)

Yabancı diliniz yok ise siteye chrome ile girin.En üstte adres çubuğunun en sağında yıldız işaretinin solunda çevir vardır.Sayfayı Türkçe diline çeviriniz.

Ben teşekkür ederim.Sağlıcakla.

Ayrıca teşekkürler Sayın Ucuncu Emre.Esenlikler.

@Arkın Şeker

Çok güzel bir tercihte bulunmuşsunuz.Tebrik ederim.Güzel günlerde kullanın,mutluluk ve sağlıkla pedallayın.

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
191
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
abi cok cok guzel gunlerde kullan insallah sakaryada canyon markasini duymak cok guzel insallah yakinda bende bir canyon sahibi olarak araniza katilicam..

• Beğen
Tepkiler: kaslagit54