Çanta...

Konu, 'Giyim' kısmında maxicef tarafından paylaşıldı.

1. maxicef

maxicef Kıdemli Üye

Kayseri Bi orada Bi burada Temmuzda Türkiy
    Seviye:
    Arkadaşlar uzun bi yolculğa çıkcam haziran sonunda türkiye sahil turuna onun için yavaştan hazırlıklara başlıyorum bi konuda kafam bir yere takıldı yanımda birçok eşya almak zorundayım uzun büyük sırt çantasımı alsam rahat olur yoksa sele arkası oturak yaptırıp oraya çanta almak mı rahat olur...şimdiden teşekkürler...

2. SerdarAktas90

SerdarAktas90 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bence kesinliklikle hele ki uzun bir tur yapcaksınız sırt çantası önermem çünkü ben 100 km bir turda bile sırt çantamdam dolayı sırtım ağrı yapıyordu...En iyisi bagaja bağlanan heybeler diye düşünüyorum...O büyük sır çantalarını daha çok dağcılar falan kullanıyorlar...

maxicef bunu beğendi.
  3. Spec

Spec Forum Demirbaşı

Seviye:
    Uzun turlarda sırt çantası kullanılamaz. 1 saatlik bir turda bile hafif bir sırt çantası rahatsız edebiliyor. Kesinlikle bagaja bağlanan çantalardan kullanmalısın.

maxicef bunu beğendi.
  4. maxicef

maxicef Kıdemli Üye

Kayseri Bi orada Bi burada Temmuzda Türkiy
    Seviye:
    teşekkür ederim arkadaşlar o zaman tek bi şık kalıyor... :)

5. Gökhan.Y

Gökhan.Y Üye

Seviye:
    kesinlikle bagaj çantaları kullanman gerekiyor.ayrıca alacağın bagajında kaliteli olsun sakın paradan kaçma bu konuda sonra çok başın ağrır yollarda!!

6. Can Sonbay

Can Sonbay Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Kesinlkle bagaj.Görüntü olarak sırt çantsı daha güzel dursada,Bagaj çünkü yolda giderken sırt çantasının askısı kayıcak o olucak bu olucak.Hele ağırsa belli bi zaman sonra belini ağrıtıcak.Ben 3dakikalık yolda bile sırt çantasından bunalıyorum:askısı kayıyor,belimi ağrıtıyor,bazen inmek istediğimde seleye takılıor...ve bunun gibi sorunlar..Bence araştır ve fiyat ve kullanışlılık açısından en uygun bagajı al.