Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Canonndale vs Cıclo sport??

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Ufuk Şahin tarafından paylaşıldı.

1. Ufuk Şahin

Ufuk Şahin Üye

Seviye:
    Arkadaşlar kablolu km saati almayı düşünyorum ve iki ürün arasında kaldım.
    HTML:
    http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,2232,DeltaBisiklet,2021
    ve
    HTML:
    http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,2997,DeltaBisiklet,2429
    Bu iki üründen birini almayı düşünyorum ve kullananaların yada fikri olanlanların deneyimine göre hareket etmek istiyorum. Benim için önemli olan dayanıklılık ve uzun pil ömrü hangsini seçmeliyim? Ya da bu ürünlerin fiyatlarında başka bir ürün önerir misiniz?

2. Cyclopower

Cyclopower Üye

Seviye:
    Merhaba. Ben Sigma Sports 1106 modelini kullanıyorum. Gerçekten çok dayanıklı ve çok stabile veriler sunuyor. Eğer Km saati düşünüyorsanız Sigma Sportsun 1606 serisini tercih edebilirsiniz. Forumda konuyla ilgili incelemerde mevcut. Biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

3. Ender İplikci

Ender İplikci Kıdemli Üye

Seviye:
    ben de blackburn delphi 4.0 aldım daha yeni. ama tam anlamıyla bayıldım bu alete. kesinlikle tavsiye ederim. erdoğanlar bisiklette indirime de girdi şimdi.bütçemi aşar dersen 3.0 kablolu ve sanırım bir de 2.0 kablolu ve kadanssız modelleri var.

4. Tacir Tahsilat

Tacir Tahsilat Aktif Üye

Seviye:
    hocam ben ciclo 2.2 kullanıyorum aldığımdan beri 3 problem yaşadım hepsini kendim çözmek zorunda kaldım.
    1. kablosu çok kolay kopabiliyor.
    2. kablonun sensor girişindeki lehim çok kalitesiz.(en azından benimkinde öyleydi)
    3. malzeme kalitesi görünenin aksine çok da iyi değil ufak bir darbede bilgisayarında kırık oluştu.
    ama ölçümü özellikleri idare ediyor. şuan yaptığım modifiyelerden sonra sorunsuz kullanıyorum. uğraşırım diyorsan alabilirsin.