Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Canon EOS 300D 18-55 mm. Digital Fot. Mak.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Berke ÖZTÜRKMEN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Berke ÖZTÜRKMEN

Berke ÖZTÜRKMEN Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Canon EOS 300D 18-55 mm. Digital Fotoğraf Makinesi Kit.

Çok isteyerek zamanında bir hayli yüklü bir para karşılığı aldım ancak SLR makineyi kullanamayıp kendime küçük bir makine aldım. Onu da 3 ay önce kaybettim hatta kalan şarj ve bağlantı kablolarını yine burada satmış idim.
    Makineyi sadece 1 kere dışarıda kullandım bunun dışında ara sıra evde kullandım.
    Net hatırlamamak ile bu cihazın dosya isimlendirmesi sanırım 1000 ile başlıyor. Makine şu anda 3028 de. Yani shutter yepyeni.
    Makinenin üzerinde kit ile birlikte verilen EF-S serisi 18-55 mm. objektif bulunmaktadır.
    Makineyi alırken o zaman yeni çıkan ve en yüksek kapasiteli olan 256 Mb. Sandisk Ultra II Compact Flash card ile almıştım. Bu kartı da makine ile üzerinde veriyorum.
    Bunun dışında yine makineyi alırken Samsonite marka resimlerde gördüğünüz harika bir taşıma çantası da almıştım onu da fiyata dahil olarak makine ile birlikte vereceğim.
    Makinenin tüm CD'leri, kullanım klavuzları (TÜRKÇE DAHİL), ek broşürler, faturası, objektif taşıma kapakları, objektifi, ara kablosu, şarj cihazı, gövde, askı, samsonite taşıma çantası, orjinal pili, kutu ile birlikte komple bir kit halinde verilecektir. Parça parça satılmayacaktır.
    Makinenin objektifinde çizik bulunmamaktadır. Çok temiz ve çok az kullanılmıştır. Aynı şekilde gövdenin de üzerinde çizik bulunmamaktadır. Pil flash kullanımına bağlı olarak çok iyi gitmektedir. Fazla kullanılmadığı için o da çok iyi durumdadır.

FİYAT : Komple yukarıda sayılan parçalar dahil herşey için 800 TL.

Bunlar da makinenin resimleri ;

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

* Bu üründe PTT kargo teklif etmeyiniz ve kargo alıcıya aittir.
    * Her türlü soru ve teklifleriniz için lütfen özel mesaj kullanınız. Profilimde görülen msn adresimden veya 0 533 529 56 47 numarasından her an bana ulaşabilirsiniz.
    * İzmir içinden ilgilenen arkadaşlar makineyi yakından görerek bizzat kullanıp kontrol edebilirler.

2. Berke ÖZTÜRKMEN

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Fiyat 600 TL. olarak ilan güncellenmiştir.

İlgilenen arkadaşlar bana b_ozturkmen@hotmail.com veya 0 533 529 56 47 numaramdan ulaşabilirler.

3. Berke ÖZTÜRKMEN

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:

İlgilenen arkadaşlar bana b_ozturkmen@hotmail.com veya 0 533 529 56 47 numaramdan ulaşabilirler.

4. Berke ÖZTÜRKMEN

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:

5. Berke ÖZTÜRKMEN

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Fotoğraf makinesi satılmıştır. İlan kapatılabilir. Teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.