Cannondale

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
Valla arkadaşa şimdiden geçmiş olsun o zaman
sen ben bence Mart ı bekliyecen dostum
Eros arkadaş

Scudo

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463

Ben seni sıkmamak için açıkça yazmadım sorun Cannondalenin senin istediğin modeli daha geç üretim planına alması.
Ama bunun nedenini sorma sana bişeyler anlatmak istemiştim daha önceki mesajlarda canın sıkıldı bende üzüldüm. İnşallah Martta alırsın Nisan olursa şaşırma.
Selamlar,

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463

Arkadaşım Cannondalenin ana deposu Hollandada ...
A.B.D ile ilgisi yok....
Aynı Treklerin A.B.D malı zannedilip Taiwanda üretilmesi gibi bi olay yani...
Selamlar.

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Ne etcez şimdi Bugün 23 Ocak 2006 Cannondaleciler benim dediğim gibi üç hafta en erken bisikletlerimize sahip olmak için beklicezmi ?
Yoksa birlik olup bir organizasyon yapcazmı ?

Tepki
37
ocak sonu şubat başı denilmişti teslimat için. bekleyip görelim. bu kadar bekledik hepimiz. bana göre tolerans süresi en geç 16 şubat. Daha fazla uzarsa, yapılmış ya da yapılacak olan organizasyona katılırım.

Erhan1

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
Yahu arkadaşlar bu ne karmaşa, Ana dağıtıcı Delta bizlere 2 ay sonra teslim edilecek diye sitesinde açıklamadı mı? Bu hukuki olarak onları sorumlu yapıyor,gecikme olmaması için bir an önce çalışmaya başlasınlar ve net olarak forumlara açıklama yapsınlar,(kendi forumları kapalı şu an) böylece bir sürü söylentini önüne de geçerler .(Çünkü forumlarda yazılan her olumsuz yazı kişiler üstünde çok etkili oluyor,Böyle bir güven bunalımı yaratılmadan lütfen acil açıklama bekliyorum.Sipariş bekleyen herkes bir mail atsa sorun gecikmeyi önleyebiliriz ,!
Ayrıca bisikletler elimize açılmadan ulaşacaktı,Delta da böyle olacağını belirtmişti ;tse de nasıl bir test yapılacak anlamadım ki,
Son olarak herşey bir sis perdesi altında , kimler ne kadar yol bis almış diye soruyorum,açıklayamayız diyorlar,kutular açılmayacak denmişti,test edilecek söylentisi var,2 ay sonra gelecekti 3 aya çıkabilir deniyor.....
Lütfen DELTA açıklama yapsın bir an önce..
Teşekkürler..

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
evet deltanın bir acıklama yapması bence de gerekıyor ancak teslimatta bır gecıkme olacagını ben pek zannetmıyorum kaldiki synapse modelinde de uretım hatasından dolayı bır gecıkme olacagını dusunmuyorum belkı senı 2 partıye atarlar (dedıklerı gıbı)ancak deltaya bır mail bombardımanı yapılmalı gıbı gozukuyor

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
bu test dedıgınız olay nedır yavas gıdenlerı yurda sokmayacaklar mı

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Arkadaşlar sakin olalım. Herhangi bir gecikme yok.
Test falan da yok. Sadece "bisiklet konusunda dünyada en uzman" TSE'ciler "bunlar bakalım Türkiye'ye yakışan kalitede mi "diye 3-5 kutuyu açıp bakıyorlar hepsi bu..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Offtopic : Trek'ler Çin'de üretiliyor. Gerek kolileri, gerekse bazılarının üzerindeki minik "sticker"lar ile anlamak mümkün. Sanırım çok üst modelleri (ZR veya karbon kadroya sahip olanlar vs.) ABD'de üretliyor. Görmüşken düzelteyim dedim. :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Hemen bir ekleme yapayım bir önceki mesajıma. Trek'lerin Çin'de üretiliyor olması kesinlikle kalitesine vs laf getirecek bir durum değildir. Böyle bir amaçla da söylemedim... Sadece hangi ülkede üretildiği hakkındaki bilgiyi doğrulamak istedim. Yanlış anlaşılma olmasın. :)

Tepki
37

Gürsel Bey,

Açıklamanız için teşekkürler. Artık bu saatten sonra herkesin sükunetle ve sabırla beklemesi en uygun davranış olacaktır.

F.Ekin

Üye
Tepki
67
Çok komiksiniz yaaa :) valla goren de bisikletten anlamiyorsunuz zannedecek... Ne testi yaaa.
Arkadaslar ben bu islerden anliyorum (gumruk vs isim bu sayılır) ve bu kadar buyutulecek br sey yok yaa. Gumruk islemleri Turkiyede boyle yapacak bir sey yok. Deltanin ne yapmaisini bekleyebiliriz ki. Gumruk memuru istedigi kutuyu tesadufen acabilir. scalpel de olabilir f600 de olabilir vs yani.. Yaaa açsa ne olacak ki. bisikleti mi yicek. görgüsüz olmayalım... Sacmalik olmaz mi??? Adamlar dunyada esi benzeri olmayan bir kampanya yapiyor ve aramizdan bazilari da deltadan bisiklet alıyor sonra vayyyy soyle oldu vayy boyle olduu diye bos konusuyor. bir durun yaa daha subata var... hem benden duymus olmayın cannondaleler yolda... Cunku ben de bekliyorummmm :)))))

ben ozellikle bu konuyu buradan takip etim ve yazılanlara baktım. yani neredeyse ben de inanin bu yazılardan etkileniyordum. Deltayı aradım ve sordum adamları bu yazılanlardan dahi haberleri yok.

yani uzun lafın kısası abartmayalım ve de gerçekten büyük emekler ve fedakarlıklar veriliyor bunları görmezden gelmeyelim. Yoksa bizlere bu yakışmaz

Sanırım bu forum sayfasında da bazıları sansasyon yaratmaya çalışıyor. ismi lazım degil.... ( o kendini biliyor )

Arkadaşlar Delta Bisiklet, Yeşil Bisiklet ve Bike and Outdoor süper bir iş yaptı.. Bu organizasyondan ve kampanyadan (ki corratec kampanyasını unuttmamak lazım) onları tebrik ederim.

ve bu basarılarının devamını dilerim

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267

Hazır gümrükten anlayan birisi olarak sizi bulmuşken birşey sormak istiyorum,hem de bisiklet bekleyenler belki daha çok aydınlanmış olurlar.Çok eskiden buji, amortisör vs ithal eden bir firma da çalışıyordum ve her gelen maldan gümrükten alıp TSE ye götürüyorduk.Fakat bu test için çıkarılan mallar geri alınmıyordu.Acaba bu bisikletler için de aynı uygulammı yapılacak ?
Gerçi her iki durumda da pek telaşlanmaya gerek yok, alınan bisikletler geri verilmiyorsa zaten kimseye gitmemiş olacak, geri veriliyorsa da üzerlerin de garip uygulamalar ile test yapılacağını zannetmiyorum.

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
bence gereksiz bir telaş havası olustu ben nedendır anlamadım sunun surasında 2 hafta içinde insallah cdaleler teslim edilecek test olayı ise gercekten ilginc noktalara gıdıyor ben bisikletımı acilmamıs halde isteyecegım galıba:cool:

Tepki
37
ben f600 ü sipariş ettiğim firmaya, özellikle kutuyu açarak kontrol etmelerinden büyük bir memnuniyet duyacağımı ilettim. Öyle ya sipariş edilenden farklı bir renk ya da kırık, yerinden çıkmış bir parça ile karşılaşmaktansa firmama güvenerek bisikleti adresime kargolamadan önce kontrol etmelerini istedim.

roadworms

Üye
Tepki
58
Selam behçet abi bende F500 1 senedir var ama turlara pek gelemediğimden dolayı cıkarmadım ara sıra yanlız tur yapıyorum o zamanlar cıkartıyorum :) Ama bisan hala duruyo ve saklamayı düşünüyorum çünkü artık o modelin orjinali pek yok :) Sevgiler...

F.Ekin

Üye
Tepki
67
yeniden selam,

telaşı anlamı yok. haa bu arada tse de ürünleri geri verirler. zaten cogu zaman bisiklet bile gitmez evrakları gider. yani telaşa gerek yokk. bence de kutular aslında kontrol edilip verilse daha iyi olur. en azından eksik var mı yok mu gözükür.

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
evet arkadaslar su an itibariyle bir gelişme varmı durum nedır bu hafta içinde alıcak mıyız bike ları ben sabırsızlanmaya basladım