Cannondale yaramaz çocuk :) Bad Boy Alfine 8

Scudo

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
harika bişey bu! markası zaten tartışılmaz vites sistemi olsun maşası olsun herşeyiyle eşsiz bi makine güle güle kullanın hayran kaldım :)

• Beğen
Tepkiler: AlpŞahinoğlu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
işe gidip gelecekseniz dikkatli olun bu bisikleti çalarlar. iş yerinde bina içinde tutun. iş dönüşünde alışveriş için duruduğunuzda mutlaka kitleyin. akşam evin içine alın. bisiklet hırsızları çok seçicidir. sıradan bisikletle vakit kaybetmezler. bir de sele biraz alçak duruyor.

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Güzel bisiklet.Hayırlı olsun.Kazasız sürüşler...

• Beğen
Tepkiler: AlpŞahinoğlu
Tepki
143
Herkese çok teşekkür ediyorum, umarım herkes gönlüne göre olanı bulup alır diyorum:)(bu işinde motosiklet gibi sonu yok battık) Benim belirli bir bütçe içinde (zorlayarak) prof anlamda bir bisiklet toplama şansım ve bilgim-deneyim kesinlikle çok sığ, açıkçası basit vitesli kullanıcı dostu tasarımını beğendiğim bir bisiklet aldım. Değerini gayet iyi biliyorum ama süs olarak bir köşede durmayacak çizilsin düşsün çokda önemli değil (hergün temizliyorum o ayrı) en azından amacıma uysun ve beğeneyim...Bu sırada evet sele alçaktı, ilk getirdiğimde çektim:) ve işyerine götürdüğümde iki kat yukarı kadar çıkartırım, hiç önemli değil, zaten bina içine kesinlikle bırakmam(spor olsun), motosikletime bile kaskolu biniyorum, çalınırsa diye, başıma bir kaza gelirse diye herşeyin hayatta bir bedeli var ne yazıkki...

Tepki
143
@Can Özbek

KTM ciye aslında MTB yakışır ama amaç ve araç farklı yaş 39, herşeyin yeri ayrıymış onu anladım :)