Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cannondale trail sl 4 öneriyormusunuz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Machete01 tarafından paylaşıldı.

1. Machete01

Machete01 Misafir

Sa cümleten önümüzdeki hafta almayı düşünüyorum 2-3 ay önce bin liradan araştırmalara başladım şuan 1.500 e kadar çıkabildim.Trail sl 4 seçme sebebim her ne kadar donanımı düşükte olsa sonuçta cannondale.Sizinde varsa önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler

2. alican aydın

alican aydın Üye

Seviye:
    evet haklısınız bisiklet üzerindeki donanıma mı para vermek ,yoksa marka prestijine mi parara vermek?

3. Machete01

Machete01 Misafir

Açıkçası cannondale nin kadrosunu çok beğendim aluminyum kadrodada ne kadar başarılı olduklarını biliorum donanımları fiyatına göre düşükte olsa bana oldukça yeter.Fakat hala kararsızım

4. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye:
    connandale var connandale var. üst seviye bisikletlerinde connandale tartışılmaz ama alt seviye bisikletlerde carraro ya da salcano ng 030 slx alırdım. Donanımı ile bu connandaleyi cebinden çıkarırlar. slx ritchey wcs set nere alivio nere.

5. Machete01

Machete01 Misafir

Doğru fakat yarışlara katılmıcam o kadar yüksek donanımda benim ihtiyacım olmaz.Tipi iyi kadrosu iyi ömür boyu garantilide tam bana göre.

6. Machete01

Machete01 Misafir

7. Mehmet Ser

Mehmet Ser Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Kadro boya kalitesinin harika olduğunu söleyebilirim. Kulannan bi tanıdığım var baya çizikler mevcut ama hala bisiklet 0 mış gibi görünüyor.

8. Machete01

Machete01 Misafir

9. Harun Salcı

Harun Salcı Bisikletkolik

Seviye:
    Hidrolik...

10. Machete01

Machete01 Misafir

Sona yaklaştık yarın alıcam işallah.Delta dan almayı düşünüyorum.Varmı son öneri ve uyarılarınız

11. onur demirer

onur demirer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Kararınızı vermişsiniz zaten, slx setli aletleri reddettiğinize göre Cannondale'e duygusal bir bağlanma da olmuş belli:D

Delta ve Cannondale gibi iki büyük isim var zaten olayın içinde, pek bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Hayırlısı olsun diyelim.

12. Machete01

Machete01 Misafir

Sağolun hocam:D şuan için öyle gözüküor.ama önerilerinize açığım sonuçta daha alınmadı:D 24 saat vaktim var daha