Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cannondale Scalpel Team 2008 Model

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Fark11 tarafından paylaşıldı.

1. Fark11

Fark11 Üye

Adı:
    Faruk
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    İkinci el Cannondale Scalpel Team 53 cm almayı düşünüyorum. Bisikletin resimleri mevcut. Satıcı kullanılmış olduğunu ve sorun olmadığını söylüyor. Marka konusunda iyi değildir alma diyecek yoktur tahmin ediyorum. Bisikletin resminden orijinal maşa yerine bir başka maşa kullanılmış gibi geldi bana. Bu bisiklet konusunda bilgi sahibi değilim. İnternetten yaptığım araştırmalarla maşanın orjinalinden farklı olduğunu gördüm . Satıcı bisiklet şu fiyatta diyor ve bisiklet hakkında genel bilgi veriyor, resimlerde ne görüyorsan o diyor . Fiyat ne olmalı ki çok iyi fiyata aldım demeliyim. Bisikletin durumu ne, değişmesi gereken parça var mı gibi sorulara yok desem bisiklet şuan sorunsuz çalışıyor ve problem gözükmüyor desem fiyat konusunda ne dersiniz. Vereceğiniz cevapları göre alacağım veya almayacağım. Bugün yarın alıp almama konusunda karar vermek istiyorum. [​IMG][​IMG][​IMG]

2. Hakan Gencer

Hakan Gencer Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Kadro formu MTB den ziyade çocuk bisikleti gibi geldi bana...

3. Berat Öztürk

Berat Öztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    kadro formu gerçekten farklı ama sonucta cannondalenin çift amorsörlü bir kadrosu özelliklerinide yazarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz...:)

Ön aktarıcı xt arkada öledir büyhük ihtimal ne biliyim ben olsam 1.500 2.000 arası olabilir ama kadronun durumuna göre değişir bu durum bence bu çift amorsörlü kadrolarda bir zaman sonra gıcırdamalar falan oluyor bakımları yerli yerinde yapılmadıysa ve hor kullanılmıssa onu bilemem ama çok iyi bir fiyata aldım demek istiyodsanız bnce 1.250 1.500 tl sonuctan bisiklet 2008 model ve ön maşa da tora galiba :)

4. Fark11

Fark11 Üye

Adı:
    Faruk
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Başka fikri olan var mı bu bisikletle ilgili. Üzerinde tam olarak hangi parçalar var bilmiyorum. Bisikleti biri benim adıma alacak.

5. alpay öztürk

alpay öztürk Aktif Üye

Seviye:
    scalpeller lefty maşalı üretiliyor. bunun maşası değişmiş, xt parçalar 4-5 sezon öncesine ait yıpranmış olabilir. ayrıca arka süspansiyonun böyle bağlandığını daha önce hiç görmemiştim. görüntü bana hiç güven vermedi. parçaların piyasa fiyatlarına bakarsan 1500 lirayı aşıyor bisikletin değeri ama 1000 liraya da verse ben alma derim. ben cannondale lefty rush kullanıyorum, çok memnunum ama bu bisikleti gözüm tutmadı.

6. Fark11

Fark11 Üye

Adı:
    Faruk
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Satıcının bisikletle ilgili açıklamas;Cannondale Scalpel team replica cercevesi, tam suspansiyonlu ve icinde bir Fox float RP3 arka sok bulunmaktadir.

Carbon arka masali el yapimi aluminiyum cerceve. Buyuklugu: Beden M

Istek uzerine FSA kulaklık redüktöru vardir. Bu FSA reduktoru Cannondale dan baska bir cataldir, ve montajı için gereklidir.. . (cunku bu cercevenin icinde bir Rock Shox dahildir ) Açıkca ben ilanın açıklamasından çok bir şey anlamadım. Teknik terimlere yabancıyım. Bu açıklamalarıda değerlendirirseniz sevinirim.

7. Fark11

Fark11 Üye

Adı:
    Faruk
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Cevaplarınızı bekliyorum

8. Fark11

Fark11 Üye

Adı:
    Faruk