Cannondale quick 5

Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar herkese merhaba, 29/07/2013 tarihinde Delta Bisiklet Ankara Emek Şubesinden almış olduğum CANNONDALE QUICK 5 bisikletimi özel sebeplerden satmak zorundayım. Bisikletin özelliklerini Delta Bisiklet den inceleyebilirsiniz. Renk olarak gri renklidir. Toplam 45 km kadar yol yaptı. Çizik vuruk kırık herhangi bi kusuru yoktur.Boyum 1.90 XL kadro aldım ve kullanımda bir sıkıntı yok.Genel olarak bisiklet özellikleri hakkında çok bilgim yok ancak soran arkadaşlara bildiğim kadar yardımcı olmaya çalışırım.Bisikletle beraber aldığım kask, eldiven, matara, matara tutucu, Km saati, kilit, arka ışık ledli , ledli ön far ve sele altı çanta da beraber satılıktır. Bunların hepsi bana 1.600 TL'ye mal oldu. İlgilenen arkadaşlara tüm ürünleri 1.450 TL. ye bırakacağım. Faturası, garantisi mevcut hepsini gösterebilirim. Ankara Batıkent de oturuyorum görmek isteyen arkadaşlar çekinmeden bana ulaşabilir. Şimdiden alan arkadaşıma hayırlı uğurlu olsun güle güle binsin. Allah utandırmasın, herkese bol pedallı günler.

Scudo