Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cannondale MTB

Konu, 'Cannondale' kısmında sprint tarafından paylaşıldı.

1. sprint

sprint Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar bende bir caad3 mtb var mavi renk 2000 yada 2001 model amatisörü manuel yani kilitleme olayı yok sormak istedğim benim bisikletin boynu değişebilirmi yanii boyunu biraz kalın bağlantı yeri bilgim yok bu konuda gidon boynu uzun geliyor kısa başka bir marka almak istiyorum bu konuda yardımcı olucak arkadaşları bekliyorum

2. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    İnternette sizin bisikletinizin üzerindeki Headshok tarzı amortisöre uygun başka gidon boğazları bulabilirsiniz, her türlü uzunluk ve açıda olanları mevcuttur, Türkiye'de var mı bilmiyorum ama.

sprint bunu beğendi.
  3. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    üzerindeki amortisör fatty tarzı mı yoksa klasik maşalardan mı?
    eğer fatty tarzı ise istediğin tür parçayı markanın türkiyedeki distribütöründen bulabilirsin.

sprint bunu beğendi.
  4. sprint

sprint Forum Demirbaşı

Seviye:
    maşanın üstünde fatty yazıyor birde adam resmi var ben fazla anlamıyorum birde maşanın klitleme olayı yok bana bu konuda yardımcı olabilirmsiniz memocy msn adresim tango_mutlu@hotmail.com gerçekten yardıma ihtiyacım var

5. Ali BS

Ali BS Aktif Üye

Seviye:
    Cannondale kullandıgı Fatty ve Lefty maşalar icin kendi ölçüsünde bogaz borusu üretiyor ama bir kac marka Cannondale için bu parcayı üretmekte benim elimde kullanmadıgım bir bogaz borusu var eger uzunluk ölçüsü size uyarsa verebilirim,
    genelde 90,100,110 mm en cok kullanıllandır benim elimdeki 100 mm uzunluk,gidon ölçüsüde 25.4'tür.

Ali Hekimoğlu bunu beğendi.