Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı cannondale marka yarış bisikleti 2008

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında mutlu12345 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mutlu12345

mutlu12345 Yeni Üye

Seviye:
    dünyanın bisiklet üzerine en iyi markası olan cannondale marka yarış bisikleti yurtdışına gideceğim için acilen satılıktır. 6 kg ağırlığında, karbon , 30 vites ,dijital km göstergesi ,silikon gidon ,jantları ve kasası ömür boyu kırılmazlık garantili (belgesi mevcut) mini pompa (150 gr ağırlığında). extra 2 adet şamryel, arka aydınlatmalı, aksesuarların hepsi shimano 105 ,orjinal taşıma kutusu ,2 adet suluk ,tamamen profosyonel amaç için üretilmiş. 2400 euro meraklısına pazarlık olur. irtibat tel: 05322963010 ankara diğer şehirlere kargo yoluyla gönderilir.

http://rapidshare.com/files/141836643/Yeni_Klasoer.rar.html

2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Resimler eklenmiştir. bisiklet çok güzel hayırlı satışlar.Yanlız 105 kompenantlarla 6 kg ağırlık çok zor görünüyor.eğer ağırlık konusunda iddaalı iseniz tartıda çekilmiş bir fotoğraf eklemeniz oluşabilecek polemiklerin önüne geçecektir. bu arada kadro boyunuda belirtmeniz gerek alıcak kişi açısından çok önemlidir.

3. sprint

sprint Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu bisikletin 6 kg olması imkansız kardeş bir yanlışın var bir tart komple istersen daha aydınlatıcı bir bilgi olur hemde kendin aydınlanırısn yani 6 kilo diyorsun 105 malzemeli ve shimano whr jant setli bir bisiklet tart gerçekten..
    birde kadronun ölçüsü nedir

4. mutlu12345

mutlu12345 Yeni Üye

Seviye:
    konuyla ilgili çok fazla bi bilgiye sahip değilim ama en kısa zamanda bunu aydınlatmaya çalışacam. teşekkür ederim

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
  6. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    ayna 3 yapraklı heralde

7. mutlu12345

mutlu12345 Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar konuyu açıklığa kavuşturana kadar lütfen bekleyin. bisiklet yurtdışına gidecek olan arkadaşıma ait. kendisi bugün geldiğinde sorularınızı ona yöneltip cevabını sizlere yazacam. ama ben bu konuda fazla bilgi sahibi olmadığım halde sayın halili öztürk arkadaşın belirtmiş olduğu bisikletin 20 vites olduğunu görüyoruz demekki bu bisiklet 1850€ olanla aynı değil. resimlere bakılınca özellikleri anlaşılıyomu onuda bilmiyorum fakat konuyla ilgili bilgi sahibi olanlar görüşlerini belirtsin lütfen

8. mutlu12345

mutlu12345 Yeni Üye

Seviye:
    sevgili arkadaşım bilgi sahibi değilim ama diğer arkadaşın işaret ettiği bisikletle aynı olmadığını anlayacak kadar gözüm var sana iki resimi karşılaştırmanı öneririm. arkadşın gösterdiği bisiklette extra hiç birşey olmadığı görülüyor. ben sana istersen aklımın yettiğince extraları anlatıyım 30 vites arka aydınlatma gidon ve yukarda saydığım tüm özellikler extra olarak bisikletle beraberdir. sadece üzerindeki extra aksesuarlar bile bu fiyatın çok üstünde olduğunun kanıtıdır.aksesuar fiyatlarınada bakmanızı öneririm. ayrıca fiyatta pazarlık payı olduğuda unutulmamalıdır.

9. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    mutlu12345

Iyice incelemeden genelde mesaj yazmam ki bu sefer de oyle yaptim, iyice inceledim. Bisikletin 20 vites ve 30 vites olmasi arasinda sadece ayna kolda bir yaprak ve vites kolunda bir kademe fark eder. Ayni donanim seviyesinde (burada soz konusu olan Shimano 105) bu fark fiyat farki olarak cogu zaman yansimaz, yansirsa da fiyati %1-2 oynatir.

10. mutlu12345

mutlu12345 Yeni Üye

Seviye:
    yanlız sadece vites değil sözkonusu olan. ilk mesajda belirtilen extra tüm özellikler üstüste konulduğunda 2400 ün üzerinde bi fiyat çıktığı görülecektir.(sadece sele ,gidon, pompa, km saati ,arka ışık,KASK,pedallar,matara).ayrıca ilgin için teşekkür ederim. belirtilen bu özelliklerden pazarlık yoluylada indirim yapacamı tekrar belirtmek isterim.

11. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Çok güzel bir makina, alana şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.Yanlız bir noktaya ben de takıldım, (tarafsızca söylüyorum) ilandaki 2400 euroluk fiyat sıfır fiyatının 550 euro üzerinde görünüyor.20-30 vites olayı, malum aynakolun 2 li ya da 3lü olmasına bağlıdır ki bunun genelde bir fiyat farkı çok fazla olmamaktadır.Diğer extra diye geçen iç lastik, arka aydınlatmanın ve diğer parçaların 550 euroyu hakketiği konusunda belki zorlanabilirsin.
    Ama gerçekten güzel bir alet alana hayırlı olsun diyorum.

12. mutlu12345

mutlu12345 Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar öncelikle herkesten özür diliyorum. forum kurallarına göre başta benim fiyat karşılaştırmalarını yapıp sizlere konuyla ilgili bilgi vermem gerekiyodu. ama dediğim gibi konuyu araştırdıkca bilgi sahibi oluyorum.bu sayede memleket bi bisikletci daha kazanacak anlaşılan.

13. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    koymuş olduğunuz fiyata kimse itiraz etmez, edemez istediğiniz fiyatı koymakta özgürsünüz her üye gibi , zaten forum kuralları gereği fiyata olumlu yada olumsuz mesaj yazmak yasaktır.ancak konuya yazan arkadaşların çoğu bu konuda oldukça tecrübe sahibi arkadaşlar ve objektif olarak bilgilendirme amaçlı yazmışlardır. gereksiz olan mesajları sildim zaten. hayırlı satışlar.

14. mutlu12345

mutlu12345 Yeni Üye

Seviye:
    öncelikle teşekkür ederim. ama gerçekten yurtdışından gümrüksüz olarak gelmiş ve henüz 200 km yol yapmış olmasına rağmen 2400 ün üzerinde bi maliyete sahip oldu aksesuarları 1. sınıf. sadece sele 200 euronun üstünde fiyata bu kadar takılmak doğru değil bence. pazarlık var diyorum

15. serkkan

serkkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    kadro boyunu öğrenemedik herhalde daha ben göremedim de ???

Nedir kadro boyu !?

16. exacbachay

exacbachay Kıdemli Üye

Seviye:
    Sadece bisikletin(aksesuarsız) fiyatı nedir? Ölçüleri ve ağırlığı nedir?
    Teşekkürler.

17. cihangil

cihangil Forum Demirbaşı

Seviye:
    gerekli tüm karmasıklar konusuldu sanırım:) indirim yapacagınızı sölüyorsunuz bu oldukca güzel haber alıcı adına:)ama yinede eger bu bisikleti satmak istiyor ve mecbursanız ciddi bir indirim yaptıgınız halde satabilirsiniz!

inşallah satarsınız alıcı adına hayırlı olmasını dilerim:) tek kelime SÜPER:in:

18. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    özel mesajnız var.

19. ali_gülcan

ali_gülcan Kıdemli Üye

Seviye:
    selenin 200 euro olduğuna eminmisin?:)

20. Fatih Balkış

Fatih Balkış Forum Demirbaşı

Seviye:
    kadro 52 ya da 53 gibi duruyor,