Cannondale Flash

Scudo

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Vayy Salih'cim, daha dün lefty vs diyorduk, bugün altına çekmişsin. çok sevindim, hayırlı olsun.
haberim olsa belki orda buluşabilirdik, o anı paylaşmak da isterdim ama kısmet böyleymiş.

ilk iznimlerini de paylaşırsın diymi? :)

• Beğen
Tepkiler: Salih Manavoğlu

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
Salih Abi yakışır

Yeni sezonda,daha fazla toz yutturacaksın anlaşılan,diğer Master abilerimize

İlyascim en güzelleri asıl sana yakısır biraderim...

Yarışlarda daha iyi başarılara imza atman dileğiyle Salih abi

İbrahim iyi dileklerin icin cok sagol abicim.. Sana da gönlündeki en güzel en hafif rc'yi diliyorum ! :)

Abicim hayırlı olsun.. Çok sevindim senin adına.. Çok kaliteli, çok başarılı bir bisiklet Flash..

Bu arada artık bir de yol bisikleti alsan mı ki acaba? Yol yarışlarında da görmek isteriz seni

Berkaycım sevinmene ben de cok sevindim. Cok teşekkür ederim.

yol bisikletine gelince aslinda var ama fakat yolcular hak verecektir; ferdi şekilde yol bisikleti yarışı koşmak cok zor.

Çağrı Ç.

Aktif Üye
Tepki
76
hayırlı olsun çok güzel bisiklet . bi belgeselde yapımını izlemiştim. cannondale çalışanı o amortisörün içinde, bisikletin üstündeki toplam parça sayısından daha fazla parça olduğunu söylemişti. :)

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
aman abi naptın sen masterların korkulu rüyası oldun valla

hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dileğiyle selamlar

Sevgili Temuçincim, senin de iyi ve güzel haberlerini alinca seviniyorum. Fs tarzı sana cok yakısacak bilesin..;)

Harika bir bisiklet almışsınız. Güzel günlerde kullanın ..

Begeniniz ve iyi dileğiniz icin cok teşekkür ederim.

Sevgili Salih şimdi hiç olmadı bu Rakiplerini daha fazla antreman yapmaya zorladığının farkındasındır umarım .. Müthiş görünüyor hayırlı uğurlu olsun.

Güney Hocam umarım hersey istediğimiz gibi olur da öncelikle sorun yaşamadan, sağlıklı yeni bir yıl geciririz.. Sevincime ortak olduğun icin cok teşekkürler.. :)

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
Güle güle kullanın,
Yeni sezonda başarılar...

Çok teşekkür ederim. :)

Kardeşim güle güle kullan. Bu bisiklet sana çok yakışıyor.

Ulaşcım tekrar tekrar cok teşekkürler.. Yakışana senin vesilenle sahip olabilmek gercekten çok mutluluk verici...

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
iyi seçim olmuş güle güle kullanın.

Utku Bey cok teşekkür ederim.. :)

Hayırlı olsun. Tek kelimeyle mükemmel

Teşekkür ederim. Belki bir gün Yalova'da beraber bisiklete binme fırsatımız olur..

Vayy Salih'cim, daha dün lefty vs diyorduk, bugün altına çekmişsin. çok sevindim, hayırlı olsun.
haberim olsa belki orda buluşabilirdik, o anı paylaşmak da isterdim ama kısmet böyleymiş.

ilk iznimlerini de paylaşırsın diymi?

Yasin, cok kısıtlı bir vakitte gelebildik yoksa sevdiğim insanları görmek en öncelikli tercihim arasında.

Daha birkac gün once telefonda; yok canim lefty, pahalı kadrolar vs. o kadar da diil demiştim ;) nereden nereye ? :rolleyes:

daha binme fırsatım olamadı. ama en kısa zamanda biraz üzerine alışıp, çamurlanacağım...

görüsmek üzere..

çok güzelmiş.güle güle kullanın.

iyi dileğiniz icin teşekkürler..

hayırlı olsun çok güzel bisiklet . bi belgeselde yapımını izlemiştim. cannondale çalışanı o amortisörün içinde, bisikletin üstündeki toplam parça sayısından daha fazla parça olduğunu söylemişti.

Teşekkür ederim. Saniyorum bahsedilen, amortisorun icindeki rulman sistemindeki parca sayısı ile alakalı.

hayırlı olsun süper bir şeçim, dehşet bir bisiklet. Yarışlarda başarılar dilerim

Begeniniz ve iyi dileğiniz icin cok cok teşekkürler.. :)

• Beğen
Tepkiler: otec

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
Bir CANONDALE daha .Bisiklet için söylenecek kelime bulamıyorum.Söylesekte yetersiz kalır heralde.Bisikletinize ve kendinize iyi bakın :) Keyifli sürüşler .

• Beğen

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
tek kelimeyle harika bi bisiklet kazasız belasız sürüşler dilerim güle güle kullanın

iyi dilekleriniz icin cok sagolun.. :)

Tek bacakla süper bir sezon gecirmeni diliyorum kardeşim. Bu arada çok hoş bir makine hayırlı olsun...

Ercanım ne demeliyim ki benzetmene ;) TEK BACAK !! :D... Konumuzdan farklı olacak ama yanarım yanarım da koca yaz geçti bir kez olsun beraber binemedik . bir ara seytanın bacağını TEKE düsürelim de şu binişi yapalım derim.

Çok güzel bir bisiklet, Allah kaza bela vermesin, verirse de en hafifinden versin.

En güzel temenni bu olsa gerek :) Sıkıntılar olacak elbet olursa da en azı olması. açıkcası yazdıklarınız sürekli içimden gecirdiğim dilekler arasında. :)

Bir CANONDALE daha .Bisiklet için söylenecek kelime bulamıyorum.Söylesekte yetersiz kalır heralde.Bisikletinize ve kendinize iyi bakın Keyifli sürüşler .

Oyleyse bir Cannondale de ben sizin için dileyeyim.. hatta en gösterişli ve gönlünüze göre olanı olsun.. sağlıklı ve mutlu sürüsler...

• Beğen
Tepkiler: Ali ERTURAN

Hasan ŞEN

Aktif Üye
Tepki
44
salih öncelikle güle güle kullan çok güzel bi bisiklete sahibi olmuşsun ama hiç bahsetmedin bu gün telefonda konuşurken neyse benim son siparişte gelsin bende koyuyorum fotoları artık bombalar patlıyo yavaş yavaş

• Beğen