Cannondale chase 3 ıle dh / fr takası

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
arkadaslar daha 20 gun once aldıgım ve faturasıda olan bısıkletımı burdakı

arkadaslarımın fr/dh yapma gazıyla takaslamak ıstıyorum .

elınde aynı fıyatlarda yada fark verırım daha ustun olan fr/ dh bısıkletı olan arkadaslar varsa takas teklıflerıne acıgım .

not : sadece bısıkletle bısıklet takası olur . parca takası olmaz !!!!!

bu arada bısııkletım

(link)

buda fıyatı

(link)

msn : punkermanmania@hotmail.com

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çok çabuk değişen bi hevesin varmış abi:D,önce dh için güzel parkurlar keşvet kararından önce bence:)

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
yok aslında heves olayı degıl . ben aslında 2 bısıkletım olması nıyetındeyım.

fakat gercekten tek basıma olmak cok sıkıcı . o yuzden arkadaslarım dh / fr ile ılgılenıyolar .

o yuzden bır degısım yapım ıstıyorum .ıstanbul ,ankara , ızmırde olsam bole bırseyın lafını bıle etmem ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisikletin parkura göre değişir ama profesyonel bi parkur olmadıkça dh ye rahat rahat gelir diye düşünüyorum,örneğin Erkal abi amoeba xc hussar ile yapıyo ki,seninkiyle kıyası düşünülemez bile o kadronun.maşa da 100mm in altında değilse daha iyi olur.

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

adonay

Aktif Üye
Tepki
81
abi süper bisikletin var...bende yanlız takılıyorum bi süre sonra alışıyo insan zaten hem senin bisikletinlede cok cok rahat araziye girilir bosveeer bence.

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Abi ben chase'yle araziye giriodum.Erkal abi,dimai,sinan çoğumuz sabit kadroyla yapıyoruz o işi bence gerek yok FS kadroya.Zaten türkiyede daha çok çok deli yerlerimiz parkurlarımız yok malesef.O yüzden bence chase sana yeterli abi.

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Bursa da Uludağ gibi bir olanak varken bence keşke önceden amortisörlü alsaymışsın.

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
evet artofriding ama sımdı bakalım ınsallah bundan olmasan yaza dogru yenı bıtane toplıcam :)

GaLiP_

Aktif Üye
Tepki
36
arakdaşım çatal yatağı zaten yetri kadar el verir ugundur
turuvativ tek yaprak aynakol var yeterlidir
maşanı 120 den büyük yapamaya bak ama bence xc pro sr suntour ii bir seçim olur
lastiklerini değiştir kesinlikle dişli ve kevlar olmalı ben onu seçerim
ön frenin zten iyi arkaya bi hidrolik tak mümkünce 6 inch fln olsun yada git farmula al komple ist. bayisi var çatır çatır garanti verip satıyor ...
sun rims double track yada s.o.s jant takımı yada oralarda bişiler al bulursan novatec göbek ile :D

hardtrail mtb işte bunun dışında eğer 4000 ytl yi gözden çıkarmassan ha bianchi ha başkası sıfır düşünüyorsan ... bak body armaur un da var :p

GaLiP_

Aktif Üye
Tepki
36
yada san en iyisi bi nicolai ile 180 mm ön maşa ile hardtrail gide kadronun linki 2000 euro civarında bi 100 takarsın street bi 180 takarsın dh ikisinide gider nassa o kadar önemli deil street te ağırlık herif 16 kiloluk bmx de yapıyor beone twice mesela .. yada salcano evil - b

(link)(link)

kaldıki bi bisikletin freni kadrosu ve maşasından ne olduu anlaşılıyor zten ;) ( yukardaki )

GaLiP_

Aktif Üye
Tepki
36
kona yı nerden getittirmeyi düşünüyorsun birde 1400 ytlye fox dhx 5.0 lı ve gerçek bir kadrom var istersen satabilirim ?_

not : sıfırdır

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
konayı ya almanyadan getırtıcem (kuzen vasıtasıyla)

yada amerıka arkadasım yazın zıyarete gelırken getırıcek.

teklıf ıcın sagol ama su anda almayı dusunmuyorum

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@koraymalkoc

Koraycım Erkal ve Sinanın gönlünde de FS yatıyor bazı planları var.Bizim ekipde nerdeyse herkezde birgün FS olacak ve inşallah bende en kısa zamanda kadro ve maşamı upgrade edicem:)