Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Cannondale CAAD10 - Campagnolo Veloce 54cm

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Sadettin Z. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sadettin Z.

Sadettin Z. Girişim Savaşçısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bisikletimi geçtiğimiz yıl Haziran ayında satın aldım. Agresif kadro geometrisi, amaçladığım uzun mesafeli turlar için biraz sert gelince sene başında Cannondale Synapse modeline geçtim. Bisiklet yaklaşık altı aydır işyerimde kullanılmadan beklemektedir. Bakımları yapılmış, kullanıma hazır haldedir.

Orijinal donanımından farklı olarak Campagnolo Veloce çekiş sistemi ile donatılmıştır. Bilindiği üzere Veloce, Shimano grubunda yaklaşık 105 5700 ile muadildir. Kadro boyu 54 cm olup 1.70-1.80 boy aralığındaki kullanıcılar için uygundur.

Bisiklet Pendik'te bulunan işyerimdedir. Haftaiçi akşam saatlerinde Pendik civarında, haftasonu ise Anadolu yakası sahilyolu bölgesinde görülebilir. Elden görerek teslim etmek tercihimdir, ancak dilenirse güzelce paketlenerek ücreti karşılığı kargolanabilir.

Fiyat : 3100 TL

Donanım listesi şu şekildedir:

KADRO: CAAD10 2012 - 54cm
    MAŞA: Cannondale CAAD10 S.A.V.E
    JANTLAR: Campagnolo Khamsin G3
    LASTİKLER: Maxxis Detonator, 700x23C
    AYNAKOL: FSA Gossamer, 50/34
    ÖN AKTARICI: Campagnolo Veloce
    ARKA AKTARICI: Campagnolo Veloce
    VİTES KOLLARI: Campagnolo Veloce 2x10
    GİDON: PRO PLT 42cm
    GİDON BOĞAZI: Bontrager RXL 100mm
    FRENLER: Concept CX
    SELE : Sedona
    KADRO BOYU: 54 cm
    AĞIRLIK: 8.55 KG

Fiyat makul tutulmuş olup, çok cüzi bir pazarlık yapılabilir. Takas teklifleri değerlendirilmemektedir.

Kadro için çok sayıda mesaj alıyorum. Tek tek cevap vermek yerine buradan belirteyim. Kadro+maşa olarak istenirse fiyat 1700 TL'dir.

Bisiklet forum üyelerimizden @Zorlu bas 'a ait mtb ile takas edilmiştir. Kendisine hayırlı olması dileğiyle.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.